tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

POHÁDKOVÁ ZAHRÁDKA

předchozídalší

Neděle 11. února 2018 - 16:00

POHÁDKOVÁ ZAHRÁDKA

Pane pojďte si hrát, Jak Žofka pořádala slavnostní představení, Paraplíčko, Mach a Šebestová, Cvrček a housličky, Broučci, Krtek a zápalky.

Česká republika, 2017.

Délka 67 minut. Vstupné 20 Kč.

Trailer

dnes se hraje

Pondělí 21. a úterý 22. května 2018 - 18:00

PŮLNOČNÍ LÁSKA

Výpravné romantické drama vypráví příběh 17leté Katie Price, dívky plné životního optimistu, která se od dětství musí úzkostlivě vyhýbat slunečnímu světlu, protože trpí vzácným onemocněním, při kterém je i sebemenší vystavení slunečnímu světlu smrtelné. Během dne je nucena setrvávat doma, ale po setmění se Katiin svět otevírá a může si dovolit vyjít ven, vydat se na místní nádraží a hrát tam pro cestující na kytaru. Jedné noci zasáhne osud, když potká Charlieho, hvězdného středoškolského atleta, kterého již celé roky tajně obdivuje. A když se jednoho téměř dokonalého léta mezi nimi rozvine velmi silný vztah, své onemocnění před ním skrývá. Film je natočen na motivy japonského filmu A Song to the Sun (původní japonský název Taijó no uta).

USA, 2018. Hrají: Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger. Režie: Scott Speer.

Český dabing. Přístupné bez omezení. Vstupné 110 Kč. Délka filmu 91 minut.

Trailer

Pondělí 21. a úterý 22. května 2018 - 20:00

POMSTA

NIKDY neberte milenku na pánskou jízdu! Obzvlášť, pokud se chcete věnovat lovu… Tři samolibé frajírky čeká pěkně brutální lekce chování. Bohatí milující tatínkové od rodin se jako každý rok sejdou uprostřed pouště, aby posílili své mužství a vybili stres pořádným lovem. Tentokrát si ale jeden z nich přiveze milenku, neuvěřitelně sexy „lolitu“, o níž se rychle začnou zajímat i ostatní… Věci se vymknou kontrole a oni nechají umírající dívku uprostřed pouště… Té se však podaří sebrat poslední síly a chlapský výlet se změní na nemilosrdný lov…

Francie, 2017. Hrají: Matilda Anna Ingrid Lutz, Kevin Janssens, Vincent Colombe, Guillaume Bouchede. Režie: Coralie Fargeat.

Film s titulky. Nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Vstupné 100 Kč. Délka filmu 108 minut.

Trailer

předchozídalší
1 2 3