tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

ZE SRDCE EVROPY DO SANTIAGA DE COMPOSTELA

předchozídalší

Čtvrtek 28. ledna 2016 - 19:00 - T klub

ZE SRDCE EVROPY DO SANTIAGA DE COMPOSTELA,
aneb pěšky z České republiky až k oceánu na západ Španělska

Klub cestovatelů

I cesta do Santiaga může být ryzí cestovatelský svátek. Vezměte si na záda batoh, jenž pro vás bude téměř po dva roky domovem, do ruky kytaru, jež vám bude potěšením i obživou, a vydejte se pěšky z domu přes půlku rodného kontinentu až na západ Španělska, kde vás zastaví oceán. Cesta trvala tak dlouho, že už snad ani nebyla cestou, ale životním stylem. Jaké je to spát pod širým nebem, v lesích a čerpat odtud inspiraci pro verše a písně? Jaké je to probudit se na skále nad mořem, uvidět mihotavý, odzbrojující východ slunce, ještě se zalepenýma očima sahat po nejlevnějším foťáku a udělat snímek, co za to stojí? A jaké je Santiago?

Vše promítne, zahraje a přednese dobrodruh a cestovatel Patrik Kotrba. Nenechte si ujít. Vstupné dobrovolné.

aktuálně

MÁME ONLINE PŘEDPRODEJ

Dne 19. července 2017 jsme spustili nový předprodejní a rezervační systém. Kromě obvyklých prodejních míst v T klubu a Informačním centru na Masarykově náměstí si nově můžete zakoupit vstupenky také sami z pohodlí vašeho domova online. Stačí si vybrat akci, kterou chcete navštívit, označit volné místo a zaplatit platební kartou. Stejným způsobem můžete zakoupit vstupenky i na filmové projekce v kině Panorama. Emailové a telefonické rezervace již nebudou možné. Všechna předprodejní místa jsou vybavena platebními terminály. 
Věříme, že dlouhodobě připravovaná změna bude z vaší strany vnímána pozitivně a děkujeme donátorovi za poskytnutí prostředků, bez kterých by nebylo možno změnu k lepšímu zrealizovat.
V současné době nabízíme online prodej vstupenek pro všechna filmová představení v kině Panorama až do konce měsíce srpna a online vstupenky na 28. valašské folkrockování.

Tisková zpráva k prodeji vstupenek

Předprodej vstupenek na léto 2017

Prodejní doba:

 • září až červen
  • pondělí až středa
   • 8.00 - 11.30, 13.00 - 16.00
  • čtvrtek, pátek
   • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00
 • červenec a srpen
  • pondělí až pátek
   • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00

Možnosti předprodeje v sekci předprodej.

už dnes

Pátek 28. července 2017 - 20:00 - Společenský dům

JAM CLUB SPECIAL

Koncert valašskomeziříčské kapely.

JCS hraje zábavný mix psychedelického rocku, blues a funky převzatých hitů i vlastních skladeb. Kapela interpretuje vlastním originálním způsobem hudbu umělců a skupin jako například Frank Zappa, Led Zeppelin, The Doors, Morfine, Lou Reed a pod. 

detaily

Často s nimi na živých vystoupeních hrají hostující muzikanti, což přináší skvělé oživení formou jam session. Kapela se momentálně skládá ze 7 zkušených hudebníků. Zpěváka s holandskými kořeny Boba Brouwera doplňuje baskytarista Radek „Bidlo“ Odstrčil, Karel Mikuš na bicí a Radek Koutný na kytary a banjo. Klávesové nástroje obsluhuje Ivan Hos, saxofon Gábina Zelinková a foukací harmoniky Pavel Hynek. Různorodé hudební zázemí jednotlivých členů kapely jsou základními prvky pro jejich osobitý zvuk. Vznik skupiny inicioval na podzim r. 1998 bubeník Karel Mikuš za účelem oslav narozenin. Několik narychlo secvičených bluesových skladeb vyvolalo u přátel velký ohlas a tak se formace rozhodla pokračovat ve zkoušení dalších kusů. Repertoár skupiny byl postaven na kytarovém umění Milana „Muliho“ Vašíčka, který v kapele hrál do r. 2000, kdy Bob Brouwer odjíždí na několik let se svou ženou za živobytím do rodného Holandska. Během třech let skupina odehrála řadu koncertů na klubové scéně, soukromých akcích i zavedených festivalech (Lhotka 2000), poté se hudebníci věnují svým vlastním projektům. Po návratu Boba z Holandska v r. 2005 pokračuje spolupráce jednotlivých členů při zpracování dobových vystoupení a Agentura Aura vydává v roce 2011 vlastím nákladem výběr toho nejlepšího z živých nahrávek skupiny pod názvem JCS 1999-2000. To již Jam Club Special obnovil činnost s doprovodným kytaristou Radkem Koutným a postupně zapojil své koncertní hosty do trvalé spolupráce. Od r. 2010 kapela vystupuje na řadě akcí a rozšiřuje svůj repertoár o tanečnější funky se sólovými saxofonovými party a vlastní skladby bluesrockového ražení. 

Aktuální sestava: Bob Brouwer – zpěv, perkuse (ex The Jugband, Bambule NL.), Radek „Bidlo“ Odstrčil – el. bass (ex Parazit, Žu-Žu, A. C. Tón, Mňága a Žďorp, ad.), Karel Mikuš – bicí (také Docuku, ex Mňága a Žďorp, Harom, Slepé střevo, Velký Plytkoš ad.), Radek Koutný – kytary, banjo (ex Rauš, Mňága a Žďorp ad.), Gábina Zelinková – altsaxofon, zpěv (ex Café la Maňana ad.), Ivan Hoss – klávesy, kytara (Klepeto, Valašský minim. orchestr ad.), Pavel Hynek – foukací harmonika (Ciment, ex Blues Bazar ad.)

BEZ VSTUPNÉHO.

aktuálně z programu

11. ROČNÍK KVETOUCÍ MĚSTO ROŽNOV P. R. 2017

T klub – kulturní agentura, Spolek rožnovských žen, ve spolupráci s SBD, SŠZePř a městem Rožnov p. R. vyhlašuje soutěž pro všechny občany města Rožnova pod Radhoštěm s trvalým bydlištěm v kategorii balkony a okna v bytových domech, balkony a okna v rodinných domech, zahrádky před bytovými domy. Hodnotit se bude celkový vzhled květinové výzdoby oken, případně balkonů a sladění zeleně a květin s domem atd.

Termín odevzdání přihlášek je do 30. 6. 2017.

Hodnocení bude probíhat 15. 8. 2017, kdy v každé kategorii budou vybráni tři vítězové, kteří obdrží ceny. Ceny budou oficiálně předány do 30. září v obřadní síni Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm.

Schránky, do kterých můžete přihlášku odevzdat, budou umístěny v MěÚ podatelně (Masarykovo náměstí 128 a ul. Letenská 1918), Stavebním bytovém družstvi (ul. ČS. armády 1686), Květinářství U Koryčanských (ul. 1. máje 2638), Turistickém informačním centru (Masarykovo náměstí 131), Potravinách Hruška (ul. Dubková), Klubu seniorů – kancelář (ul. 1. máje 1000), T klubu – poštovní schránka (ul. Zemědělská 592).

Přihlášky jsou k dispozici u schránek na výše uvedených místech, v květnovém a červnovém vydání Spektra Rožnovska, na www.tka.cz a www.roznov.cz

přihláška do soutěže k tisku

Středa 17. května 2017 až pátek 19. ledna 2018  - Galerie Na Letné

VÝSTAVA ROŽNOV OBJEKTIVEM

T klub – kulturní agentura ve spolupráci s městem Rožnov p. R. si vás dovolují pozvat na výstavu ROŽNOV OBJEKTIVEM.
V roce 2016 proběhl 4. ročník fotografické soutěže Rožnov objektivem. Soutěžilo se ve třech tematických oblastech a to: 1) Naše příroda 2) Nová tvář města 3) Děti z Rožnovska. Také proběhlo internetové hlasování o nejzajímavější fotografii v rámci kategorie Cena veřejnosti. Do tohoto ročníku se přihlásilo 15 autorů se 40 fotografiemi. Nově jsme zavedli kategorii video. Porota vybrala v kategorii Junior jako vítěze Ladislava Škrobáka se snímkem „Hradišťko I.“. V kategorii Dospělí získal první místo Jiří Škrobák se snímkem „Veřmiřovský potok“. Vítězkou internetového hlasování a tedy Cenu veřejnosti získala Petra Štůsková s názvem snímku „Valašské děti“.

Zveme vás tímto ke zhlédnutí výstavy sestavené ze všech fotografií, které byly přihlášeny v roce 2016 do soutěže Rožnov objektivem.

Výstava začíná 17. května 2017 a potrvá do 19. ledna 2018 v Galerii Na Letné v budově MěÚ vedle polikliniky. Je otevřena pondělí, středa 8 - 17 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 8 -14 hodin.

předchozídalší