tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

PROGRAM ČERVEN 2017

květen 2017červenec 2017

Pátek 9. června 2017 - 20:00 - T klub

KICKSTARTER RITUAL (IT), LUCIFER EFEKT (CZ)

KICKSTARTER RITUAL
Rock pro zlomená srdce a divokou mysl, Itálie.
Tři mladíci, Fortu, Göran a Juliusz utekli ze stok rozbitého města v severní Itálii, a jedou v otáčkách větších než 9000 za minutu. Surový rock n'roll staré školy a tři pásci, kteří se cítí jako Motorhead. Recept? Vždy stejný: hněv a hrubost při plném plynu a zápachu spálené gumy.

LUCIFER EFEKT
Domácí blues punk s výrazným melodickým akcentem. André, Lenia, Kečup a Charlie - to jsou muzikanti, kteří ví jak hrát chytlavý a přitom originální punk rock.

Vstupné pouze na místě 50 Kč.

detaily

KICKSTARTER RITUAL

>

Sobota 10. června 2017 - městský park, náměstí

LÁZEŇSKÁ SOBOTA

Akci pořádá město Rožnov ve spolupráci s TKA, SVČ, Městskou knihovnou a Spolkem žen.

➤ Festival vína

Úterý 20. června 2017 - 17:30 - městská knihovna

ROŽNOV V HISTORICKÝCH FOTOGRAFIÍCH - DERNISÁŽ

Dernisáž výstavy ROŽNOV V HISTORICKÝCH FOTOGRAFIÍCH spojena se slavnostním představením publikace Zapomenutá zákoutí, která všem zájemcům odkryje již zmizelou podobu Rožnova, jeho jednotlivých částí, ale i sousedních vesnic v bezprostředním okolí. Po mnoha letech bude tato kniha alespoň drobným a symbolickým poděkováním za neutuchající fotografické úsilí Osvalda Kotoučka a Vladimíra Hambálka.

Neděle 25. června 2017 - 20:00 - T klub

ODIO (USA), KUTYA HARAP (CZ)

Odio jsou kalifornští punkáči, jejichž hudba osciluje mezi raným japonským hardcorem, raw punkem a crustem. Shrnuto - nářez jak má být a zárukou kvality může být i to, že celé evropské turné pořádá zavedená italská agentura Agipunk. Kutya Harap ze Vsetína bude oaklandským okovaným mladíkům dobrým sparingpartnerem. Crust s láskou k Valašsku.

Vstupné pouze na místě 100 Kč.

detaily | video

ODIO:

KUTYA HARAP:

květen 2017červenec 2017