tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

AKTUÁLNÍ PROGRAM

listopad 2018

Pátek 9. až středa 14. listopadu 2018 - 18:00

GRINCH

Grinch, stejně jako spousta dalších bytostí, nenávidí Vánoce. Zatímco většina z nás rezignuje a svátky klidu a míru tiše protrpí, on se je rozhodne zničit.

USA, 2018. Režie: Yarrow Cheney, Scott Mosier.

Český dabing. Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 86 minut.

Trailer

Pondělí 12. až středa 14. listopadu 2018 - 20:00

BOHEMIAN RHAPSODY

Jediné co je pozoruhodnější než jejich muzika je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i nekontrolovatelnou životní spirálu Freddie Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

USA, 2018. Hrají: Rami Malek, Joseph Mazzello, Gwilym Lee, Ben Hardy, Allen Leech. Režie: Bryan Singer, Dexter Fletcher.

 Film s titulky. Nevhodné pro děti do 12 let. Vstupné 130 Kč. Délka filmu 134 minut.

Trailer

Čtvrtek 15. listopadu 2018 - 18:00

CLIMAX

Poslední noc v chatě uprostřed lesů, zima 1996. Třicítce tanečníků a tanečnic končí intenzivní trénink na turné v USA, zbývá už jen závěrečná party. Na vinylech Daft Punk nebo Aphex Twin. A k tomu jedna velká nádoba sangrie, která na chvilku zmizela z očí... Drogový muzikál či taneční horror Climax získal v Cannes pověst nejlepšího snímku režiséra Gaspara Noého, zvítězil v sekci Quinzanne des Réalisateurs a stal se jedním z největších překvapení celého festivalu. Zrození a smrt jsou mimořádné zážitky. Život je pomíjivé potěšení.

Francie, 2018. Hrají: Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub, Kiddy Smile, Claude Gajan Maude. Režie: Gaspar Noé.

Film s titulky. Nepřístupné pro děti a mladistvé do 18 let. Vstupné 80 Kč, pro členy FK 70 Kč. Délka filmu 95 minut.

Trailer

Sobota 17. a neděle 18. listopadu 2018 - 18:00

LOUSKÁČEK A ČTYŘI ŘÍŠE

Vše, co si Clara přeje je klíč, který odemkne krabičku uchovávající cenný dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, která se jí objevila na každoročním vánočním večírku jejího kmotra Drosselmeyera, ji dovede k vytouženému klíči. Klíč však záhy zmizí a Clara se ocitá v podivném a záhadném paralelním světě. Právě zde se setkává s vojákem Phillipem, bandou myší a správci, kteří předsedají třem Říším: Říši sněhových vloček, Říši květin a Říši sladkostí.

USA, 2018. Hrají: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Eugenio Derbez, Matthew Macfadyen, Richard E. Grant, Morgan Freeman, Helen Mirren. Režie: Lasse Hallström.

Český dabing. Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 99 minut.

Trailer

Sobota 17. a neděle 18. listopadu 2018 - 20:00

TEN, KDO TĚ MILOVAL

Komediálně laděná rodinná detektivka s předvánoční atmosférou ze známého lázeňského města, z Karlových Varů. Hlavním vypravěčem příběhu by sice správně měl být kpt. Kalina (Pavel Řezníček) – neúplatný policista, milující manžel, skvělý otec a báječný syn v jedné osobě, kdyby se ovšem i ironií osudu hned na začátku filmu nepřesunul při nehodě do metafyzické podoby. Takto jsou jeho možnosti zasahovat do děje jen velmi omezené. Proto se jako duch musí spokojit s tím, že vyšetřování podivných okolností posledního případu přeberou jeho dvě děti a žena Vanda (Soňa Norisová). Stanou se amatérskými detektivy. Naštěstí mají ve svém kriminalistickém týmu také babičku a tchýni v jedné osobě (Eva Holubová) a jednoho životně nepraktického praktického lékaře (Hynek Čermák) …

Česká republika, 2018. Hrají: Hynek Čermák, Eva Holubová, Lukáš Vaculík, Soňa Norisová, Václav Postránecký, Lívia Bielovič, Pavel Řezníček, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Roman Ondráček, Ester Kočičková. Režie: Jan Pachl.

Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 90 minut.

Trailer

Neděle 18. listopadu 2018 - 16:00

SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

Jak Rumcajs vyhnal z lesa dubové mužíky, Jak Rákosníček udělal z nebeského draka kolotoč, Jak Křemílek a Vochomůrka zabloudili v bedlovém lese, Jak Rumcajs vysadil duhu na nebe, Pan Tau a neděle, Divoké sny maxipsa Fíka – O kopané. 

Česká republika, 2018.

Česká verze. Přístupné bez omezení. Délka filmu 69 minut. Vstupné 20 Kč.

Pondělí 19. až středa 21. listopadu 2018 - 18:00

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Česká republika, 2018. Hrají: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka, Andrea Hoffmannová, Sara Sandeva, Lenka Vlasáková, Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Dominika Myslivcová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Pavla Tomicová. Režie: Rudolf Havlík.

Přístupné bez omezení. Vstupné 110 Kč. Délka filmu 95 minut.

Trailer

Pondělí 19. až středa 21. listopadu 2018 - 20:00

SESTRA

Démonická řádová sestra z hororu “V zajetí démonů 2” se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu “V zajetí démonů” Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií.

USA, 2018. Hrají: Taissa Farmiga, Demian Bichir, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu, Bonnie Aarons. Režie: Corin Hardy.

Film s titulky. Nepřístupné pro děti do 15 let. Vstupné 110 Kč. Délka filmu 96 minut.

Trailer

Čtvrtek 22. až středa 28. listopadu 2018 - 17:30

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY

„Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny“ je druhý z pěti zbrusu nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové. Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.

USA, Velká Británie, 2018. Hrají: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Johnny Depp, Jude Law, Dan Fogler, Ezra Miller, Zoë Kravitz. Režie: David Yates.

22. - 25. 10. - Český dabing; 26. - 28. 10. - Film s titulky. 

Nevhodné pro děti do 12 let. Vstupné 130 Kč. Délka filmu 134 minut.

Trailer

Čtvrtek 22., v pátek 23. a v neděli 25. listopadu 2018 - 20:00

NA STOJÁKA V KINĚ

Nejzábavnější podzimní nabídka kin proběhne Na stojáka. Parta komiků Na stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď ho uvádí na velkých plátnech do kin jako „Na stojáka v kině“. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Nejdříve vtipkovali v hospodě mezi kamarádama, pak dobyli večírky a oslavy, zkusili pobavit sousedy v garáži, natočit něco na internet, pokusili se rozesmát lidi v baru, pak lidi v divadelních sálech a ve větších barech. Měli úspěch, začali prodávat lístky, byli v televizi, na YouTube miliony zhlédnutí. Stali se slavnými, ale něco tomu pořád chybělo . . . kino. Všechno jakoby směřovalo právě sem. Ke chvíli, kdy bude Na stojáka v kinech.

Česká republika, 2018. Hrají: Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Richard Nedvěd.

Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 90 minut.

Trailer

Pondělí 26. až středa 28. listopadu 2018 - 20:00

CREED II

Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. CREED II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou.

USA, 2018. Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu. Režie: Steven Caple Jr..

Film s titulky. Nevhodné pro děti do 12 let. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 133 minut.

Trailer

Čtvrtek 29. listopadu až neděle 2. prosince 2018 - 18:00

PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY

Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Navíc když je „zaskočí“ sněhová nadílka, která se jim snesla na zahradu. Jaký nový stroj na sníh naši dva kutilové vymyslí? Po dovádění na sněhu přijde vhod horká sauna, tak proč by si ji rovnou nepostavili. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Pat a Mat, jak již jsme zvyklí, přináší zábavu na ostří šroubováku a legraci až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději nezkoušejte!

Česká republika, 2018. Režie: Marek Beneš.

Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 60 minut.

Trailer

Čtvrtek 29., v pátek 30. listopadu a v neděli 2. prosince 2018 - 20:00

ROBIN HOOD

Robin (Taron Egerton – Kingsman), válkou zocelený bojovník, se vrací z křižáckých výprav, aby společně s svým maurským přítelem Malým Johnem (Jamie Foxx – Nespoutaný Django) povstal proti zkorumpované anglické vládě v moderní vzrušující akční podívané plné zběsilých bojů, epické válečné choreografie i nadčasové romantiky.

USA, 2018. Hrají: Taron Egerton, Jamie Dornan, Ben Mendelsohn, Jamie Foxx, Paul Anderson, Eve Hewson. Režie: Otto Bathurst.

Film s titulky. Nevhodné pro děti do 12 let. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 117 minut.

Trailer

listopad 2018
1 2 3