tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

předchozídalší

Úterý 25. a středa 26. prosince 2018 - 18:00

ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU

Další příběh Asterixe a Obelixe…

Francie, 2018. Hrají: Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz, Alexandre Astier, Elie Semoun, Daniel Mesguich, Bernard Alane, François Morel, Lionnel Astier, Florence Foresti. Režie: Alexandre Astier, Louis Clichy.

Český dabing. Přístupné bez omezení. Vstupné 120 Kč. Délka filmu 105 minut.

Trailer

dnes se hraje

Sobota 25. a neděle 26. ledna 2020 - 18:00

VELKÉ PŘÁNÍ

V malém mexickém městečku Santa Clara , kde se duchové vracejí jednou ročně na Den mrtvých žije šestnáctroční Salma, která nikdy nepoznala své rodiče. Když se na ně ptá , dostává stále stejnou odpověď – že jí odiče opustili. Salma tomu nechce věřit , nepřestává pátrat po odpovědi, a hledá informace , které by jí přiblížili identitu rodičů. jednou se jí dostane do rukou zvláštní kniha plná kouzel. iel. Díky ní se Salma rozhodne podniknout dobrodružnou cestu za tajemstvím jejích rodičů.

Mexiko, 2019. Režie: Carlos Gutiérrez.

český dabing • přístupné bez omezení • vstupné 120 Kč • 95 minut 

Trailer

Sobota 25. a neděle 26. ledna 2020 - 20:00

NA NOŽE

Satirická krimi komedie “Na nože” zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig (série James Bond, Muži, kteří nenávidí ženy ) pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris “Captain America” Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.

USA, 2019. Hrají: Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Christopher Plummer. Režie: Rian Johnson.

film s titulky • nevhodné pro děti do 12 let • vstupné 130 Kč • 130 minut

Trailer

předchozídalší
1 2 3