tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

předchozídalší

Úterý 3. až neděle 8. prosince 2019 - 18:00

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II

Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

USA, 2019. Režie: Jennifer Lee, Chris Buck.

Český dabing. Mládeži přístupný. Délka filmu 109 minut.

Trailer

dnes se hraje

Pondělí 16. až středa 18. prosince 2019 - 18:00

YAO

Mladý Senegalec Yao žije na vesnici a ze všeho nejvíc touží setkat se se svým hrdinou, francouzským hercem Seydou Tallem. Když Seydou přijíždí na vůbec první návštěvu země svého původu, Yao se rozhodne splnit si sen a vydá se na 387 km dlouhou cestu do hlavního města. Herec je dojat a rozhodne se, že ho doprovodí zpět. Na nejistých cestách s chlapcem si uvědomuje, že se tím zároveň vrací ke kořenům.

Francie, 2017. Hrají: Omar Sy, Lionel Basse, Fatoumata Diawara, Germaine Acogny, Gwendolyn Gourvenec. Režie: Philippe Godeau.

České titulky. Přístupnost od 12 let. Délka filmu 104 minut.

Trailer

Pondělí 16. až středa 18. prosince 2019 - 20:00

ČERNÉ VÁNOCE

Úchylný zabiják si vybral vánoční prázdniny jako ideální období pro vraždění vysokoškolských studentek. Jelikož však emancipační tendence zastavit nelze, holky nemají chuť spokojit se s rolemi bezbranných obětí a rozhodnou se vrátit úder.

USA, 2019. Hrají: Imogen Poots, Aleyse Shannon, Lily Donoghue, Brittany O’Grady, Caleb Eberhardt, Simon Mead, Cary Elwes. Režie: Sophia Takal.

České titulky. Délka filmu 98 minut.

Trailer

předchozídalší
1 2 3