tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

předchozídalší

Pondělí 9. až středa 11. prosince 2019 - 18:00

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY

Pat a Mat se vracejí! Jak již jsme u nich zvyklí, pro malé i velké přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci, až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději ale nezkoušejte!

Česká republika, 2019. Režie: Marek Beneš.

Originální verze. Mládeži přístupný. Délka filmu 60 minut.

Trailer

dnes se hraje

Pondělí 16. až středa 18. prosince 2019 - 18:00

YAO

Mladý Senegalec Yao žije na vesnici a ze všeho nejvíc touží setkat se se svým hrdinou, francouzským hercem Seydou Tallem. Když Seydou přijíždí na vůbec první návštěvu země svého původu, Yao se rozhodne splnit si sen a vydá se na 387 km dlouhou cestu do hlavního města. Herec je dojat a rozhodne se, že ho doprovodí zpět. Na nejistých cestách s chlapcem si uvědomuje, že se tím zároveň vrací ke kořenům.

Francie, 2017. Hrají: Omar Sy, Lionel Basse, Fatoumata Diawara, Germaine Acogny, Gwendolyn Gourvenec. Režie: Philippe Godeau.

České titulky. Přístupnost od 12 let. Délka filmu 104 minut.

Trailer

Pondělí 16. až středa 18. prosince 2019 - 20:00

ČERNÉ VÁNOCE

Úchylný zabiják si vybral vánoční prázdniny jako ideální období pro vraždění vysokoškolských studentek. Jelikož však emancipační tendence zastavit nelze, holky nemají chuť spokojit se s rolemi bezbranných obětí a rozhodnou se vrátit úder.

USA, 2019. Hrají: Imogen Poots, Aleyse Shannon, Lily Donoghue, Brittany O’Grady, Caleb Eberhardt, Simon Mead, Cary Elwes. Režie: Sophia Takal.

České titulky. Délka filmu 98 minut.

Trailer

předchozídalší
1 2 3