tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

Snow film fest

SNOW FILM FEST

Pátek 1. listopadu 2019 od 18:00

Večer plný špičkových filmů! Sníh, led, adrenalin, extrémní lyžování, zimní lezení, snowkiting, skialpinismus a další zimní šílenosti.

V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické pustiny i sportovní fanoušci.

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.

18:00 - První filmový blok (přibližně 88 minut)

20:00 - Druhý filmový blok (přibližně 73 minut)

Vstupné na jednotlivé bloky 50 Kč, na celý festival 80 Kč. 


Oficiální stránky festivalu

dnes se hraje

Pondělí 14. až středa 16. října 2019 - 17:30

STEHLÍK

Film Stehlík je jedinečnou adaptací celosvětově úspěšného románu spisovatelky Donny Tartt, za který získala v roce 2014 Pulitzerovu cenu a Carnegieho medaili za literaturu. Theodoru Deckerovi bylo 13 let, když byla jeho matka zabita při bombovém útoku v newyorském Metropolitním muzeu umění. Tato tragédie změnila celý jeho život a vrhla jej na dlouhou a strhující odyseu provázenou nejen zármutkem a pocitem viny, proměnou a vykoupením, ale i láskou, přátelstvím a světem zločinu. Přes všechnu nepopsatelnou hrůzu si z onoho osudového dne v mysli uchoval jeden výjev skýtající naději… obraz drobného ptáčka přivázaného řetízkem k bidýlku. Stehlíka. Hlavní role ve filmu režiséra Johna Crowleyho („Brooklyn“) ztvárnili Ansel Elgort („Baby Driver“) a držitelka Oscara Nicole Kidman („Hodiny“, „Sedmilhářky“).

USA, 2019 | hrají Ansel Elgort, Sarah Paulson, Aneurin Barnard, Finn Wolfhard, Nicole Kidman | režie John Crowley

film s titulky • nepřístupné pro děti do 15 let • vstupné 130 Kč • 149 minut

Trailer

Pondělí 14. až středa 16. října 2019 - 20:00

BLÍŽENEC

Blíženec je originální akční thriller s Willem Smithem v hlavní roli. Smith hraje Henryho Brogana, elitního nájemného zabijáka, pronásledovaného tajeným mladým vrahem, který dokáže předjímat jeho každý tah. Film režíruje oscarový režisér Ang Lee a produkuje renomovaný tvůrce akčních blockbusterů Jerry Bruckheimer. V dalších rolích se objeví Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen a Benedict Wong.

USA, 2019 | hrají Will Smith, Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong |          režie Ang Lee

film s titulky • nevhodné pro děti do 12 let • vstupné 130 Kč • 117 minut

Trailer

1 2 3