Registrace k zasílání newsletteru na e-mail

Pro přihlášení k odběru newsletteru od T klub – kulturní agentury, se sídlem 1. máje 1000, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61, Česká republika, IČO: 44740743, registrované v obchodním rejstříku, vedeném u Krajského soudu v Ostravě v oddílu Pr, vložce číslo 17, vyplňte, prosím, tyto následující osobní údaje: e-mailová adresa. Také, prosíme, zaškrtněte následující dvě kolonky a opiště číselný kód z obrázku.

e-mail příjemce:
udělení souhlasu:
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro T klub - kulturní agenturu, za účelem zasílání pravidelného informačního newsletteru, novinek a jiných sdělení.
Dávám souhlas se zpracováním a využitím uvedené e-mailové adresy. Tyto údaje poskytuji dobrovolně a na dobu deseti let. Tento souhlas může být kdykoliv odvolán.
opište kód:

Po odeslání Vám bude zaslán potvrzovací e-mail s tzv. Double opt-in ověřením. Jeho potvrzením do 48 hodin bude Vaše registrace dokončena. Pokud toto ověření neproběhne do 48 hodin, bude Váš osobní údaj automaticky smazán.

T klub – kulturní agentura použije informace, které poskytnete v rámci tohoto formuláře pouze pro zasílání novinek, přehledu nadcházejících akcí, informací a marketingových sdělení. Váš souhlas, bude udělen na dobu 10 let. Podle zákona máte právo na opravu a aktualizaci, právo vzít souhlas zpět i právo na zapomenutí, požadovat po nás informace, jak Vaše osobní údaje zpracováváme a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracování osobních údajů se můžete obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odhlášení ze zasílání našich newsletterů můžete provést dle pokynů v každém zaslaném newsletteru. Nebo na e-mailové adrese lenka.vicarova@tka.cz. Vaše zaslané údaje budou uloženy na našem serveru a v naší interní databázi. Další informace ohledně nakládání s osobními údaji najdete na našem webu na adrese: www.tka.cz/ochrana-osobnich-udaju