Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

archiv

GAIA MESIAH

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
28. 4.
Pátek

20:00

restaurace Harcovna

Pátek 28. dubna 2006 - 20.00 hodin - restaurace Harcovna

GAIA MESIAH - Praha

Hudební počin Gaia Mesiah, který lze přirovnat k explozi nesmírné energie, doslova uvádí publikum do transu a přímo jej vyzývá k boji za ohroženou duši planety Země. Nezkrotnost, nekompromisní přístup k tvorbě, slova protestu, strhující rytmy v kombinaci s osvobozující libozvučností - to vše zanechává trvalou a nesmazatelnou stopu v srdcích posluchačů.
V roce 2001 spojila Santu Morellu (kytara) a Mishu Cortez (bicí) sdílená vášeň pro hudbu. Ta pro ně znamená nejen cestu, ale i možnost vyjádřit se ryzím způsobem.
Aby živelnost a vůbec vše, co dělá Gaiu Mesiahu tím, čím je, byla kompletní, bylo třeba najít někoho, kdo by sestavu doplnil. A tak se stalo,že Santa Morella a Misha objevily velmi talentovanou a vášnivou zpěvačku Marku Rybin, která kapele vdechla život.
Po nahrání alba účelně nazvaného Gaia Mesiah, které vyšlo pod hlavičkou nezávislé společnosti Mars Production, zaplála hvězda Gaia Mesiah a její třpyt se pomalu šíří i za hranice České republiky.
Díky rozhlasovým vlnám, neobvyklému zájmu médií a nabitým koncertům se Gaia Mesiah stala symbolem revoluce, kterou by každý měl vyvolat především ve svém vlastním svědomí.

Složení kapely: Marka Rybin - zpěv, Santa Morella - kytara, Misha Cortéz - bicí, Josh Stewart - basová kytara.

Napsali o nich: "Kdykoliv jsem měl možnost vidět skupinu Gaia Mesiah naživo, vždycky jsem došel k závěru, že bych se "s těmahle vostrejma holkama" skutečně nerad dostal do křížku. Střih. Sedím v restauraci Paláce Akropolis a kolem mě tři členky GM - zpěvačka Marka Rybin, bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, chybí pouze basák Josh Stewart. Připravuju se na vyhrocenou debatu o politice a "globálních problémech lidstva", ale už po chvíli zjišťuji, že mediální obraz téhle party, je realitě poněkud vzdálen. Vidím před sebou tři charismatické mladé slečny - veselé, správně švihlé, umanuté a hlavně totálně propadlé muzice. Ale to už je půlhodinka příjemného povídání v nenávratnu, stejně jako všechny moje dosavadní představy o téhle velezajímavé kapele." Muzikus, Vojta Kostelecký

Vstupné v předprodeji: 100,- Kč, na místě 120,- Kč. Předprodej vstupenek bude probíhat od 18. dubna v T klubu, v Hudebninách a v knihkupectvích Lukas a Plejáda.