tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

EIN KESSEL BUNTES

předchozídalší

Sobota 26. prosince 2009 - 19.00 hodin - restaurace Tatra Vigantice

EIN KESSEL BUNTES

Koncert rožnovský amatérských kapel.

 • Nepřirozená zvířata/Zóna lásky
 • Práce strojům
 • Astmatic
 • Playback revival
 • Nechci vodku, děkuji!

Když Ein kessel buntes a na Štěpána, kdy není pána, tak i s malým bonusem v podobě kapely, která rozjede veselí už od 19.00 hodin a to veřejnou zvukovkou, která plynule přejde v koncertní program.

NEPŘIROZENÁ ZVÍŘATA/ZÓNA LÁSKY (ex Křehké netřepat)

6 ruk, pár starých ponožek, kalhoty za padesát, málo času, sponka do vlasů, rohlík se šunkou, piva, pokrčené ložní prádlo a hlavně…láska.

Složení kapely: Michal Nejezchleb - el. kytara, Jan Richtr - saxofon, Bára Gallová - zpěv. Možná přijde i bubeník.

PRÁCE STROJŮM

Kapela byla založena v březnu roku 2008 v Rožnově pod Radhoštěm, hraje převážně blues-rockovou hudbu 60. a 70. let (Eric Clapton, Lenny Kravitz, Gary More…).

Nové složení kapely: Aleš Poruba - bicí, doprovodný zpěv, Michael Luzar- basa, Verča Gondeková - zpěv, Mirek Zapletal - kytara, Vít Janírek - sólová kytara.

ASTMATIC

Kapela vznikla v srpnu 2008 na základech kapely Stetson. Bratři Růčkové a Tashunka se domluvili na pár zkouškách a výsledkem je kapela Astmatic. Kapela hraje převzaté songy od svých oblíbených interpretů (Aerosmith, Extreme, Living colour…), ale postupně začíná pracovat na vlastních věcech. Prostě mladá kapela se starým motorem.

Složení kapely: Jiří Ručka - kytara, zpěv, Ondra Ručka - basa, zpěv, Tashunka - bicí, zpěv.

PLAYBACK REVIVAL

Po několikaleté pauze opět na pódiu. S mladou kytarovou posilou v řadách starousedlíků. Provařený repertoár probuzen z hibernace a konfrontován s novými uměleckými standardy a s všemocnou číhající realitou. Rádoby hvězdné manýry ještě více umocňují nevyváženou jevištní choreografii. Ulpívá na této hudbě něco s rockového odkazu nebo je to už spíše tisíckrát probádané teritorium laciného popu? Dá se ještě vůbec mluvit o nějaké cestě na vrchol? Chmury se dostaví až ráno, teď je čas dobít baterky...

Složení kapely: Míša - kytara, Martin - kytara, Kečup - basa, zpěv, Best - bicí.

NECHCI VODKU, DĚKUJI!

Rožnovská kapela Nechci vodku, děkuji! vyrostla za krátkou chvíli jako správná, zdravá garážová plíseň. Historie kapely se nedá shrnout do pár vět, a to hlavně kvůli tomu, že kapela v této sestavě žádnou historii nemá. Předchozí uskupení absolvovalo pár místních akcí. O hudebním zařazení "kdeco" by se dalo spekulovat, proto slyšte a suďte.

Složení kapely: Mirka Gregorová - zpěv, Petra Bartoňová - zpěv, Michal Hanáček - kytara, Petr Černocký - kytara, Jarda Fidrich - baskytara, Petr Dvořák - bicí.

Vstupné v předprodeji: 80,- Kč, na místě 100,- Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 14. prosince v T klubu, Hudebninách a knihkupectvích Nohavica a Librex.

aktuálně

Veřejná soutěž o nejvhodnější nabídku na provozování kavárny/baru v prostoru klubu Vrátnice

Více v sekci poptávky.

Předprodej vstupenek na léto 2018

Prodejní doba:

 • červen

  • pondělí až středa

   • 8.00 - 11.30, 13.00 - 16.00

  • čtvrtek, pátek

   • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00

 • červenec a srpen - pondělí až pátek
  • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00

Možnosti předprodeje v sekci předprodej.

aktuálně z programu

Čtvrtek 21. června 2018 - 14:00 - Hotel Energetic

SETKÁNÍ JUBILANTŮ

T klub - kulturní agentura pod záštitou místostarosty Jana Kučery zve jubilanty města Rožnova pod Radhoštěm na sváteční odpoledne.

Sváteční posezení Vám zpříjemní vystoupení klarinetového souboru WOODBAND pod vedením Zdenka Valy ze ZUŠ Rožnov p. R.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Pátek 22. června 2018 - 10:00 - 17:00 - pěší zóna u Společenského domu (ul. Palackého)

FARMÁŘSKÉ TRHY

Prodej farmářských a spřízněných produktů od lokálních producentů. Přijďte si nakoupit drůbež z farmy, mléčné výrobky, med a další věci, nejen k snědku. Pokud máte tip na vhodné prodejce, kontaktujte nás, rádi zpestříme nabídku o další farmářské produkty.

Report z prvních farmářských trhů dne 23. května 2018

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

12. ROČNÍK KVETOUCÍ MĚSTO ROŽNOV P. R. 2018

T klub – kulturní agentura, Spolek rožnovských žen, ve spolupráci s SBD a městem Rožnov p. R. pod záštitou starosty města Radima Holiše

vyhlašuje soutěž pro všechny občany města Rožnova pod Radhoštěm s trvalým bydlištěm v kategorii balkony a okna v bytových domech, balkony a okna v rodinných domech, zahrádky před bytovými domy. Hodnotit se bude celkový vzhled květinové výzdoby oken, případně balkonů a sladění zeleně a květin s domem atd.

Termín odevzdání přihlášek je do 29. 6. 2018.

Hodnocení bude probíhat 14. 8. 2018, kdy v každé kategorii budou vybráni tři vítězové, kteří obdrží ceny. Ceny budou oficiálně předány 19. 9. 2018 v obřadní síni Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm.

Schránky, do kterých můžete přihlášku odevzdat, budou umístěny v MěÚ podatelně (Masarykovo náměstí 128 a ul. Letenská 1918), Stavebním bytovém družstvu (ul. ČS. armády 1686), Květinářství U Koryčanských (ul. 1. máje 2638), Turistickém informačním centru (Masarykovo náměstí 131), Potravinách Hruška (ul. Dubková), Klubu seniorů – kancelář (ul. 1. máje 1000), T klubu – poštovní schránka (ul. Zemědělská 592).

Přihlášky jsou k dispozici u schránek na výše uvedených místech, v květnovém a červnovém vydání Spektra Rožnovska, na www.tka.cz a www.roznov.cz

přihláška v tiskové kvalitě

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

předchozídalší