tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

BEHIND THE DOOR

předchozídalší

Neděle 29. srpna 2010 - 15.00 hodin - hudební altán v parku

BEHIND THE DOOR

Koncert jazz-funkové kapely z Frýdku Místku.

Behind the Door vznikla v roce 2004 spojením muzikantů ze dvou těles Základní umělecké školy ve Frýdku-Místku, a to z Šuba Duba Bandu a Junior Quintetu, kde jsme všichni "přičichli" k jazzu a dalším hudebním stylům. Šlo o Ondru Klímka (saxofon) a Radima Přidala (kytara) ze ŠDB, Láďu Muroně (flétna) z JQ a Adama Zbranka (klávesy) a Matěje Drabinu (bicí), kteří působili v obou kapelách. Původně jsme hráli bez baskytary, kterou zajišťoval Adam levou rukou na klávesách. První koncert se uskutečnil v prosinci 2004 v rámci "1. Stolařského Jamu" a od té doby vystupujeme po klubech a festivalech, a to nejen v rámci Moravskoslezského kraje. 11. dubna 2007 jsme hráli live koncert pro Český rozhlas Ostrava; krátce po něm opustil kapelu klávesák Adam Zbránek a místo něj přišla zdatná náhrada, v podobně nadějného klávesisty a aspiranta muzikálového herectví Radka Huba. V podstatě současně s ním jsme posílili i o basovou kytaru, ovládanou inženýrem leteckých konstrukcí Jirkou Teleckým. V červnu 2008 do kapely přišel nový mistr basových linek, Lukáš "Čuňas" Čunta, který na tomto postu postupně vystřídal zaměstnáním vytíženého Jirku. V srpnu téhož roku jsme nahráli CD s názvem "Dej si gispirín", které jsme 8. listopadu 2008 i úspěšně pokřtili. Začátkem září jsme absolvovali zájezd do pobaltských republik, kde jsme si zahráli ve Vilniusu, Rize, Tallinu, Helsinkách a Mikkelli. V posledních měsících se do našeho kolektivu opět vrátil bývalý klávesista Adam Zbránek, aby na tomto postu alternoval s Radkem, který jakožto student JAMU (obor Muzikálové herectví) má povinnosti také v brněnských divadlech. Saxofonista Ondra a baskytarista Lukáš jsou studenti Ježkovy jazzové konzervatoře Praha, bubeník Matěj je posluchač konzervatoře Brno.

http://bandzone.cz/behindthedoor

Akce je podpořena z grantu Nadace Děti - kultura - sport. Bez vstupného.

V případě nepříznivého počasí ve 14 hodin dne konání bude akce úplně zrušena.

už dnes

Úterý 25. února 2020 - 19:00 - kino Panorama

SEZNAMKA

aneb Proč ještě nemám svého Milana?

Paní Erika, odbornice na všechno, se vrhla na novou podnikatelskou aktivitu. Se šarmantním záchranářem Panem Milanem vás vezmou na sedmidenní seznamovací zájezd. Naučí vás jak si najít nového partnera, anebo vám umožní, prověřit vašeho stávajícího.
Seznamka je zážitková show pro všechny pohlaví a věkové kategorie, interaktivní happening dvou skvělých komiků a jejich hra s mužsko-ženskými principy vás vtáhne chtě - nechtě do děje. Hravá show se odehrává na „seznamovacím“ zájezdu v Bulharsku, kde si každý, kdo má chuť se pobavit, najde anebo jen prověří svého partnera. Do Bulharska, kde NE znamená ANO, alespoň v neverbálním projevu, cestují účastníci zájezdu, tedy diváci, imaginárním autobusem.
Ocitají se na pláži, v restauraci, v nočním baru, prostě všude tam, kde může přeletět pověstná jiskra. Musí ale zafungovat také chemie a je potřeba se připravit i na možnou bouřku, přesně tak jako ve vztahu... Oľga Belešová a Roman Pomajbo jsou navíc skvělými improvizátory, což ve spolupráci s publikem do představení vnáší vzrušující překvapení a odvázanou zábavu.

Paní Erika je odbornice na všechno. Je úspěšná, krásná, vdaná. Proto se rozhodla pomáhat lidem, kteří to mají horší než ona. Tentokrát bude pomáhat těm, co ještě nemají svého Milana. „Protože každý má svého Milana, i když někteří ještě ne.“

Pan Milan je záchranář tělem i duší, muž do každého počasí, milovník žen a dobrého jídla. V jeho přítomnosti se žádná žena necítí smutná a opuštěná. Bývalý kulturní referent v rekreačních zařízeních si i dnes umí poradit v každé situaci. Za vzhledem sportovce je ukrytá duše romantika.

Hrají: Oľga Belešová a Roman Pomajbo 

Vstupné s místenkou v předprodeji: 320 Kč, na místě: 370 Kč.

Prodej v sídle T klubu, v TIC nebo online od 21. 1. od 8:30 hodin. Od stejného data je možná také 3denní rezervace, a to pouze online.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

aktuálně z programu

Středa 26. února 2020 - 19:00 - Vrátnice

RUDY HORVAT & FRAGMENTS

(rock, jazz, fusion)

Rudy Horvat - kytary,
Jenny Krompolc - baskytara
Vašek Kramář - klávesy
Kristýna Sibinská - bicí

Ostravský kytarista, který se dostal do podvědomí posluchačů se svou kapelou Facing West Trio (Jazz) se kterou odehrál spoustu koncertů po celé České republice. Od roku 2003 začíná spolupracovat s Borisem Urbánkem a Michalem Žáčkem a stává se členem kapel Boris Band Combination a The Gizd Q, TUTU. Je rovněž členem Ostravského Rozhlasového Orchestru, který na svých koncertech doprovází špičku české hudební scény. Následovala spolupráce s Richardem Bonou, Dave Wecklem, Ashley Slaterem, Vojtěchem Dykem, Vlastou Redlem, kapelu Buty a dalšími.
Kapela hraje vlastní kompozice, skladby Jeff Becka, Dave Weckla, Led Zeppelin...

Tip Z.Ternera: Rudy Horvat patří v současnosti ke kytarové špičce, přesahující rámec naší země. Představuje moderní pojetí jazzu na rockových základech. Kořením kapely je sedmnáctiletá Kristýna Sibinská – vítězka celosvětové soutěže bubenic do 18 let.

Vstupné: 200 Kč. Předprodej od 21. ledna od 8:30 v sídle T klubu, v TIC nebo online.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Čtvrtek 27. února 2020 - 19:00 - Vrátnice

JIŘÍ ČERNÝ - ROCKOVÁNÍ

Jeden z nejrespektovanějších hudebních publicistů povídá o hudbě, politice, zajímavých lidech, odpovídá na dotazy a hraje skladby na přání.
Vstupné s místenkou: 130 Kč, studenti: 60 Kč pouze na místě. Prodej v sídle T klubu, v TIC nebo online od 21. 1. od 8:30. Od stejného data je možná také 3denní rezervace, a to pouze online.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

předchozídalší
1 2 3 1 2 3