tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

24. VALAŠSKÉ FOLKROCKOVÁNÍ

předchozídalší

Sobota 10. srpna 2013 - 18.00 hodin - Amfiteátr Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě - Rožnov pod Radhoštěm

24. VALAŠSKÉ FOLKROCKOVÁNÍ

Multižánrový festival.

Předprodej vstupenek byl ukončen.
Doprodej vstupenek ve výši 330 Kč bude probíhat v sobotu 10. srpna od 16.30 hodin v prodejním stánku u vstupu do Valašské dědiny vedle budovy Sušáku.

Vstupné v předprodeji: 270 Kč, na místě 330 Kč, ZTP 80 Kč. Děti do 7 let zdarma. Děti 7-12 let 80 Kč.
Sleva vstupného: 20% s kartou mládeže EURO 26

Předprodej vstupenek: T klub a IC.
Rezervace vstupenek pro mimorožnovské zájemce: ekonomicke@tka.cz nebo na tel. 571 651 233.

Donátoři a mediální partneři: Deza, Robe lighting, Remak, Montel, Solartec, AGH VLT, TS Valašské Meziříčí s.r.o., CS Cabot, Motýl media, VaK Vsetín, Miroslav Chuděj, On Semiconductor, Reton, Commodum, myonic, Vacuum Servis, CZO Trade, Dobiáš, Repont, BC-Chemservis, JETI model, Cobbler, Kiaora, Radegast.

Partneři a mediální partneři: Spektrum Rožnovska, Jalovec, Rožnovský prostor, Valašský deník, TV Beskyd, Radio Čas, Radio Valašsko, Grafia Nova, Valašské království, Informační centrum, Valašské muzeum v přírodě, Čechymen, Miger.

Tisková zpráva | spot Radio Valašsko | spot Radio Čas | MF Dnes | letáček

videoreport

interpreti

MARTA KUBIŠOVÁ S KAPELOU KARLA ŠTOLBY

Marta Kubišová se narodila 1. listopadu 1942 v Českých Budějovicích. V roce 1952 se přestěhovala s rodiči a bratrem do Poděbrad, kde vystudovala gymnázium. Po maturitě pracovala v poděbradských sklárnách a tři roky marně usilovala o doporučení továrny k pohovorům na medicínu. Amatérsky zpívat začala s taneční kapelou, kterou sestavili muzikanti z lázeňského promenádního orchestru Poděbrady. V roce 1962 vyhrála konkurz do pardubického Stop divadla. V roce 1963 získala angažmá v Divadle Alfa v Plzni. Od roku 1964 působila v pražském Rokoku. O rok později se v tomto divadle poprvé sešla s Helenou Vondráčkovou a Václavem Neckářem, s nimiž v roce 1968 založila legendární trio Golden Kids. Po okupaci vojsky Varšavské smlouvy 21. srpna 1968 se stala její píseň Modlitba pro Martu doslova národním protestsongem. Znelíbila se režimu a od roku 1970 následoval zákaz umělecké činnosti. V roce 1977 se stala signatářkou Charty 77. Byla dvakrát vdaná - v roce 1969 se stal jejím manželem režisér Jan Němec, který později emigroval do USA. V roce 1974 se provdala za režiséra Jana Moravce. 1. června 1979 se jim narodila dcera Kateřina. Sametová revoluce v listopadu 1989 ji opět rozezpívala. Od roku 1991 začala s moderováním Adventních koncertů pro ČT a v roce 1992 i pořad na pomoc zvířatům "Chcete mě?". 28. října 1995 získala z rukou prezidenta ČR Václava Havla Státní vyznamenání za zásluhy a později také Svatováclavskou cenu. V rámci udělování cen Akademie populární hudby byla v roce 1998 uvedena do Síně slávy. Natočila mnoho nových alb a pravidelně uvádí své recitály v pražském Divadle Ungelt. V listopadu 2001 měl v Ungeltu premiéru její komorní muzikál Líp se loučí v neděli od Andrew Lloyda Webbera, za který v roce 2002 získala Cenu Thálie. www.martakubisova.cz.

TRIO MICHALA PAVLÍČKA

Michal Pavlíček, český hudební skladatel, kytarista, zpěvák a textař, se narodil 14. února 1956. Je považován za jednoho z nejlepších českých kytaristů a je držitelem řady vítězství a ocenění v odborných anketách. Vstup čerstvého absolventa Filmové fakulty AMU na muzikantskou scénu v polovině sedmdesátých let 20. století byl součástí širšího průlomu do hudební strnulosti normalizace. Jeho kytarová virtuozita a skladatelská invence vnesly do tehdejší československé hudební scény nejen srozumitelný rejstřík stylového vyjádření rockového undergroundu, ale také preciznost instrumentace a osobitost interpretace. V tomto směru bylo nejvýznamnějším jeho působení v legendárním Pražském výběru, který kromě muzikantské originality přinášel texty odrážející nálady a pnutí v neoficiální a neloajální kultuře. Zákaz činnosti Pražského výběru jej přivedl ke spolupráci na řadě hudebních projektů a také k založení skupiny Stromboli, později i Big Heads a skupiny BSP (Baláž-Střihavka-Pavlíček), pro kterou v devadesátých letech napsal svoji nejznámější skladbu Země vzdálená. Jako autor a kytarista spolupracoval na albech předních českých interpretů, jako jsou Bára Basiková, Zuzana Michnová, Monika Načeva, Jana Koubková, Kamil Střihavka, Hana Hegerová, Lucie Bílá, Jiří Suchý a další. Michal Pavlíček složil také hudbu k mnoha divadelním představením, byl několikrát nominován na Cenu Alfréda Radoka. V oblasti scénické a filmové hudby se zapsal více než jedním stem scénických opusů. Napsal hudbu k mnoha inscenacím a seriálům (např. Místo v životě, Cesty domů, Život je ples aj.), k filmům (např. Proč nebo Odcházení Václava Havla). Je autorem symfonických baletů (např. Zvláštní radost žít nebo Malý princ v Slovenském národním divadle). Složil hudbu pro Laternu magiku Minotaurus a Hádanky, k muzikálům Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye a Dáma s kaméliemi. Jako skladatel působí i na zahraniční scéně. Napsal hudbu k britskému historickému seriálu BBC Červený Bedrník, k televiznímu seriálu Outlaw a k několika epizodám čtvrté série seriálu BBC Merlin. Byl také spoluautorem a hlavním protagonistou hudebních pořadů České televize Na Kloboučku. Vydal přes 70 nosičů CD a DVD (jeho DVD Síň slávy se stalo double-platinové a získalo hudební Cenu Anděl) a v roce 2008 mu vyšla biografie Země vzdálené.
Na Valašském folkrockování Michal Pavlíček společně se svým triem představí skladby ze svého nového alba Srdeční záležitosti. Jedná se o kombinaci tvrdých melodických písniček se zvukomalebnými kytarovými instrumentálkami v doprovodu klávesisty. Dále zazní skladby Big Heads a Stromboli.

Složení kapely: Michal Pavlíček, Miloš Meier - bicí, Martin Ivan - baskytara a Michal Nejtek - klávesy. www.michalpavlicek.com

GANG ALA BASTA

Tahle kapela vznikla v roce 1998 na základě hudební spolupráce Michala Pavlíčka, Lukáše Máchala a Milana Brouma. O rok později skupina vydala první album, kterým si záhy získala respekt a přízeň publika, ale i odborné kritiky. Na podzim 1999 hráli GAB jako předskokani britských Massive Attack v Praze. Následovalo období intenzivní tvůrčí práce a četných koncertních vystoupení doma i v zahraničí. Gang Ala Basta si v této době rozšířil povědomí mezi posluchači a vytvořil osobitý charakteristický zvuk skupiny. Mezi lety 2001 a 2002 kapela nahrála několik záznamů pro českou a švýcarskou televizi. Na jaře 2003 vyšlo album GAB 00-02, shrnující tvorbu za poslední dva roky. Pokračovala intenzivní koncertní činnost. V roce 2007 a po několika personálních změnách se k zakládajícím členům přidal baskytarista Tomáš Lacina a zpěvačka Andrea Plíšková. V tomto složení kapela nahrála po delší studiové pauze své v pořadí třetí CD s názvem Life is pretty much…, které vyšlo na přelomu roku 2009 a 2010. Album, na němž se podílela řada hostů včetně Natálie Kocábové v roli textařky, bylo pokřtěno 27. 12. 2009 v Paláci Akropolis. V roce 2011 vystřídal Tomáše Lacinu na postu baskytaristy Honza "Somy" Somolík.

Složení kapely: Andrea Plíšková - zpěv, Michal Pavlíček - bicí, zpěv, Lukáš Máchal - klávesy, zpěv, Milan Broum - el. kytara, Honza "Somy" Somolík - baskytara. www.gangalabasta.com

MIG 21

Svůj první veřejný koncert měla kapela v pražském klubu Roxy 11. března 1999. V srpnu ještě přišel do skupiny Tomáš Kurfürst. "Je to důsledek obrovského nasazení, nezměrného pochopení, blízkosti, lidskosti, vřelosti a sebezapření. Vědomí toho, že po tvrdé hádce přichází něžné usmiřování. To je kapela MIG 21," vysvětluje Jirka Macháček, jak v kapele předcházejí ponorkové nemoci. Jejich styl se podle muzikantů nedá blíže charakterizovat. Kapela pracuje jako dobře fungující žací samovázací stroj, ve kterém se rytmy funky, blues, jazzu, rapu, twistu, latiny a dalších proudů "samoseženou" a "samosvážou" v jeden výsledný produkt, jenž je posléze předkládán posluchačům. MIG 21 je kapela, která by chtěla, aby se všichni lidi na světě měli rádi. "Nemá cenu ani nikoho nutit přemýšlet o životě, protože on ho k tomu v určitých chvílích přinutí sám. Od toho tady nejsme. Snažíme se lidi pobavit, a když se to povede, máme z toho radost," říkají. Každý z koncertů je grandiózní show podpořená špičkovým zvukem, světly, netradičními videoprojekcemi a několika překvapeními. Energie, spontánnost a radost, které vyzařují z koncertů, jsou naprosto jedinečné a neopakovatelné.
Kapela MIG 21 debutovala v roce 2001 albem s názvem Snadné je žít, z něhož se v rozhlasových stanicích takříkajíc natrvalo usadily singly Snadné je žít a Slepic pírka. Toto album se dokonce hned po svém vydání stalo nejprodávanější deskou! Album Udělalo se nám jasno přišlo na pulty obchodů v říjnu roku 2002. I na tomto albu je především patrné motto: "Bavme se, ale hlavně se proboha neberme příliš vážně." Hitparády nejhranějších skladeb dlouho atakoval popěvek Malotraktorem. Na třetí album měla skupina dva roky. Deska Pop pop pop vyšla v říjnu 2004. Zatím poslední CD - Výběr toho nejlepšího, které vyšlo na podzim roku 2006, obsahuje známé hity - Bývá mi úzko, Nocí půjdu sám, Malotraktorem a další, avšak navíc ještě obohaceno o letošní zimní hit Svěřím se ti, sněhuláku.

Složení kapely: Jiří Macháček - zpěv, Tomáš Polák - kytara, Pavel Hrdlička - trubka, klávesy, Jan Hladík - bicí, Adam Stivín - baskytara - od roku 2013. www.mig21.cz

už dnes

Pátek 6. prosince 2019 - 20:00 - Vrátnice

INSANIA

Koncem února 2019 odstartovala INSANIA sérii koncertů Kancionál Tour na podporu unikátního projektu multimediální knihy KACÍŘŮV KANCIONÁL, souboru ilustrovaných textů INSANIE komentovaných historickými figurami, vrahy, filozofy, revolucionáři, ďáblem i Bohem formou diskusí na sociálních sítích.
http://insania.cz/

Dočkáme se i v Rožnově a doufáme, že stejně jako Téčko, bude Vrátnice vyprodána.

Plánovaná předkapela Mentally Corrupted vzhledem k nemoci kytaristy nevystoupí.

Předskakovat budou MENTALLY CORRUPTED.
https://mentallycorrupted.bandcamp.com/

Vstupné: do 5. 12. 160 Kč, v den akce 180 Kč. Předprodej od 22. 10. v sídle T klubu, v TIC nebo online.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

aktuálně z programu

VÁNOCE NA NÁMĚSTÍ

Přijďte si užít vánoční atmosféru na rožnovské náměstí. Po celý den si můžete dát něco dobrého na zub, potkávat se s přáteli a užívat si kouzlo vánočního času. Vždy v podvečer je pro vás připraven zajímavý kulturní program.

Pondělí 9. prosince – Baví nás naše děti
16.30 h – pásmo žáků rožnovských základních škol
18.00 h – Rocková ZUŠka

Úterý 10. prosince – Zimní kino 
17.00 h – pásmo krátkých filmů pro děti (Vánoční sen, Půlnoční příhoda, Čarovná rybí kostička, Krtek a sněhulák, Vánoce u zvířátek)
18.00 h – Yesterday (hudební komedie Dannyho Boylea)

Středa 11. prosince – Česko zpívá koledy
16.45 h - představení letošních přírůstků Rožnovských malých tisků:
Co se kdy přihodilo ve městě a na pasekách; Co by každá hospodyňka
17.00 h – cimbálová muzika Valašsko
18.00 h – Česko zpívá koledy s cimbálovou muzikou Valašsko

Čtvrtek 12. prosince – hudební párty v péřovkách
16.30 h – koncert skupiny Fred Madison
17.45 h – DJ Ruďas

Pátek 13. prosince – Vánoční koncert
16.45 h – Věrka Faldýnová s kapelou
18.00 h – koncert skupiny AG Flek

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Středa 11. prosince 2019 - 18:00 - Masarykovo náměstí

ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

Pořádá Město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou a Deníkem.

Přijďte si s námi a cimbálovou muzikou Valašsko zazpívat pět velmi známých koled společně s celým Českem při devátém ročníku celonárodní akce vytvořené redakcí Deníku.

Rožnov se opět připojuje k celostátní akci pořádané Deníkem. Společně si zazpíváme známé koledy. V předvánočním shonu zapomeneme na každodenní starosti, spojíme své hlasy a vykouzlíme krásný hudební zážitek nám všem. Přijďte pobýt, zazpívat si a ochutnat teplou medovinu, svařák nebo čaj. 

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Čtvrtek 3. října 2019 až pondělí 6. ledna 2020 - Galerie Na Radnici

TÉČKO

Výstava mapující 33 let nabídky kultury v Rožnově pod Radhoštěm pod taktovkou T klubu – kulturní agentury a organizovanou z budovy T klubu.

Výstava začala 3. října a potrvá do pondělí 6. ledna 2020.
Dernisáž se uskuteční v pondělí 6. ledna 2020 v 17.00 hodin v Galerii Na Radnici v budově MěÚ na Masarykově náměstí. 

Je otevřena pondělí, středa 8-17 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 8-14 hodin. Výstava bude přístupná pro bývalé „klubáky" a návštěvníky, kteří již nebydlí v Rožnově a mají zájem výstavu zhlédnout, ještě v sobotu 2. listopadu 2019 od 11:30 do 13:00 hodin a v sobotu 7. prosince 2019 od 10.30 do 11.30 hodin. 

➤ tisková zpráva

detaily

„Už koncem roku 2017, ještě za mého působení v TKA, jsme tuto výstavu s dramaturgyní Romanou Ruskovou naplánovaly. Výstava mapuje 33 let nabídky kultury v Rožnově pod Radhoštěm pod taktovkou T klubu – kulturní agentury a organizovanou z budovy T klubu.

Ještě roku 1981 stála na ulici Zemědělské v Rožnově pod Radhoštěm namodro nalíčená, ale už oprýskaná vilka, které se říkalo Modrá vila. Tehdejší podnik Tesla Rožnov ji vykoupil v souvislosti s výstavbou vedle stavěného internátu  a byla určená k demolici. Tesla byla tehdy plná mladých lidí, kteří neměli prostor pro setkávání mimo hospody a pro kulturní akce. No a tak se situace chopila skupinka nadšenců - J. Měrka, J. Řehák, T. Hradil, M. Bordovský, P. Mičunek, Z. Mičkal a další.  U tehdejšího vedení podniku se podařilo prosadit zrušení demolice a vyčlenění prostředků pro rekonstrukci. Projekčně vše zajišťoval architekt Láďa Fiedler. V roce 1982 bylo vyřízeno stavební povolení a práce mohly začít. Desítky mladých lidí se všeho také vlastnoručně chopily, dobrovolně a bezplatně provedly obrovský kus práce a už o dva roky později (1984) bylo přízemí vily zkolaudováno na klubové zařízení mladých Tesly Rožnov. Poté bylo zrekonstruováno ještě 1. patro, kde vznikla klubovna pro děti a školní mládež pro výuku na počítačích PMD, videokavárna a výstavní galerie. Oficiálně byl celý T klub pro veřejnost otevřen 24. dubna 1988 ve 14 hodin, kdy byla ve spolupráci s 1. koňskou stíhací perutí zahájena výstava karikatur pana Miroslava Bartáka. Začala se tak psát nová kapitola v historii kultury v Rožnově pod Radhoštěm.

Od té doby se uskutečnilo velké množství akcí a projektů. Provoz T klubu částečně financovala Tesla Rožnov, částečně mládežnická organizace a částečně Dům kultury Tesly Rožnov. Pracovala jsem v T klubu jako kulturní referentka. V roce 1992 převzalo T klub od Tesly město Rožnov pod Radhoštěm a byla jsem jmenována ředitelkou. Následně byly akce pořádány pod taktovou T klubu – kulturní agentury, která vznikla 1. ledna 2001 rozhodnutím Rady města Rožnov pod Radhoštěm – sloučením T klubu s Městskou kulturní agenturou.  

Jen stručně zmíním konání pravidelných retroplesů, dennodenní filmová promítání (provozování kina od roku 2008), diskoplesy, komorní koncerty, velké koncerty (Vojta Dyk & B-Side Band, Jaromír Nohavica, Pražský výběr), Večery s klasikou, pořady pro školy, Kluby cestovatelů, Valašské zkušebny, Hurá prázdniny, soutěž Kvetoucí město, divadelní představení, festivaly (Jeden svět, Valašské folkrockování, Snow Film Fest, Expediční kamera, Folklor Fusion, divadelní festival Teatri), Setkání heligonkářů, Rožnovský fejeton, Josefský a Všesvatský jarmark, Farmářské trhy, Vánoční strom, Vánoční trhy, Rožnov zpívá koledy…

Uskutečnila se také spousta komorních výstav (Galerie Na Radnici, vestibul kina Panorama, galerie v městské knihovně), rovněž v galerii Na Radnici a také nejen internetová výstava Střípky z historie kostela, výstava Osvobozený Rožnov ve fotografiích, která je také k dispozici v elektronické podobě na stránkách www.tka.cz (na náměstí a ve vestibulu kina) a kromě toho výstavy v Galerii Na Letné a velká výstava fotografií Jindřicha Štreita a také obrazů malířů Václava Jaroně a Jaroslava Frydrycha ve velkém sále Společenského domu.

Dále jednorázové akce – vydání básnické sbírky a CD Horní chlapci od básníka pana Ladislava Nezdařila, Odhalení pomníku Čeňka Kramoliše, Křest CD a koncert Aleny Valové s přáteli, Zápis do České knihy rekordů v počtu koloběžek na jednom místě…

Akce nacházely a nacházejí místo konání v kině Panorama, 16 let také ve Společenském domě (v letech 2002 až 2018), v katolickém i evangelickém kostele, v sále ZUŠ, v Janíkově stodole ve VMP, v restauraci Harcovna (do roku 2012), na Kamenci (do roku 1991), v galerii městské knihovny, Galerii Na Letné, Galerii Na Radnici, v amfiteátru Na Stráni, na náměstí, v hudebním altánu, v sále T klubu do dubna letošního roku a od září roku 2018 také v klubu Vrátnice. V budově T klubu probíhaly diskotéky, metalotéky, rockotéky, Absinth party, komorní koncerty všech žánrů a divadla malých forem, srazy příznivců kapely Depeche Mode a příznivců kapely Metallica, školní srazy, svatby, oslavy narozenin, maturitní večírky…

TKA provozovala v minulosti skatepark u sídliště Láz, prodejní galerii F. R. Čecha v galerii T klubu a u budovy T klubu pronajímala zahrádku. TKA spolupracovala na výstavách a dalších aktivitách s mnohými organizacemi v Rožnově – Valašským muzeem v přírodě, Klubem seniorů, Spolkem rožnovských žen, Domovem Kamarád, Iskérkou, ZUŠkou, městskou knihovnou, ZŠ i SŠ školami, s Armádou ČR na festivalu Rožnovská valaška pro děti, Klubem Parkinson, se soubory Radhošť a Javořina, s 1. koňskou stíhací perutí, s Pragokoncertem a Jiřím Plockem s festivalem Hudba v pohybu. TKA spolupořádala benefice a aktivně pomáhala při povodních v roce 2002.

TKA spolupracovala také s Valašským královstvím na projektu Putování s valašským pasem, podílí se na projektech a akcích města Lázeňský hájek, Rožnov lázeňský, Město snů, Divotvorný park, Sportovec roku, Den matek, Den seniorů, Běh Emila Zátopka, Jarmark neziskových organizací, Dětská olympiáda, fotosoutěž Rožnov objektivem, výstavy k 750. letům Rožnova. Aktivně spolupracovala s družebními městy Rožnova pod Radhoštěm Šremem, Körmendem a Bergenem (koncerty souborů, kapel, výstavy). TKA spolupracuje s městem při vydávání kulturních ročenek a pod hlavičkou TKA dlouhodobě probíhají zájezdy na divadelní předplatné do ostravských divadel.

V době od roku 2001 do roku 2014 bylo TKA rovněž vydavatelem čtrnáctideníku Spektrum Rožnovska a spolupracovala s firmou Loudín na vydávání a distribuci kulturního měsíčníku KAM. Pro firmu Dura připravovala pro tisk čtvrtletník Duranews a pro firmy Remak, myonic, ON SEMI, NXP a další zajišťovala akce na zakázku. TKA také vypracovalo (v letech 2012 – 2014) podklady pro zadání poslední architektonické soutěže na Kulturní centrum a dále se svými zkušenostmi a praxí úzce spolupracovalo s architekty (Archteam), kteří Centrum projektovali.

Všechno někdy začíná a někdy končí… a něco dalšího opět začíná... Pro T klub – kulturní agenturu byl 30. duben 2019 dnem posledním, kdy všichni její pracovníci po mnoha letech T klub opustili.

Další etapa začala T klubu – kulturní agentuře v budově Komerčních domů na ulici 1. máje, kam se z T klubu rozhodnutím svého zřizovatele přestěhovala. Do doby, než bude zrealizována stavba Kulturního centra. Budova T klubu se nyní rekonstruuje a bude sloužit pro potřeby městského nízkoprahového centra.  

Podrobněji se o životě a aktivitách T klubu a T klubu – kulturní agentury dozvíte přímo na výstavě. I když 33 let existence agentury se nedá úplně zachytit v jedné výstavě jen s 50 výstavními rámy, věřím, že alespoň malý obrázek o úspěšných akcích a činnosti si uděláte a zavzpomínáte. Jste srdečně zváni. Hlavně vy, kteří jste tam v průběhu let účinkovali, vystavovali, akce organizovali, měli tam svatbu, maturitní večírek nebo jste tam pracovali či chodili nezištně pomáhat. Třeba se i na nějaké fotografii poznáte. Všem klubákům a dále pracovníkům T klubu a později T klubu – kulturní agentury patří za jejich skvělou týmovou práci, kterou dělali srdcem, velké poděkování. Pokaždé na prvním místě měli vždy spokojeného diváka a návštěvníka akce. DĚKUJI. Konkrétně v posledních letech Daniele Cibulcové, Romaně Ruskové, Pavlu Jakubíkovi, Petře Krupové, Martině Peškové, Renatě Koňaříkové, Liboru Goldovi, Martinu Valáškovi, Petru Fojtáškovi, Pavlu Švarcovi a Martinu Vojtovičovi.  Byla to s nimi krásná a smysluplná práce.“ Lenka Vičarová

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

předchozídalší
1 2 3 1 2 3