tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

předchozídalší

Sobota 13. června 2015 - 20.00 hodin - amfiteátr Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě - Rožnov pod Radhoštěm

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

Uvádí T klub - kulturní agentura. Partnerem akce je firma ROBE. Ve spolupráci s Valašským muzeem v přírodě.

Jeden z nejcharismatičtějších současných českých herců a zároveň vynikající zpěvák Vojtěch Dyk za doprovodu skvělého orchestru. Můžete se těšit na opravdovou show, ve které představí zcela nový program ve swingovém aranžmá.

Vstupné v předprodeji: 600 Kč, případný doprodej na místě: 700 Kč.

Předprodej probíhá od 2. března. Místa předprodejů: T klub – kulturní agentura, TIC Rožnov p. R., Krytý bazén a VMP. Vstupenky je možné si předem rezervovat telefonicky na čísle 571 651 233 nebo na e-mailu: ekonomicke@tka.cz.

Vstupenky je možné uhradit za předprodejní cenu i bezhotovostně na účet TKA 107-5487590227/0100 a vyzvednout před akcí v místě konání. Do zprávy pro příjemce je nutné uvést jméno a variabilní symbol 304.

TIP NA CELODENNÍ VÝLET DO ROŽNOVA

V sobotu 13. června 2015 je možné po celý den navštívit oblíbené tradiční setkání hrnčířů, keramiků a dráteníků pod názvem ZVONEČKOVÝ JARMARK v Dřevěném městečku v areálu Valašského muzea v přírodě. A po sedmé hodině se můžete vydat do areálu Valašské dědiny do amfiteátru Na Stráni na koncert.

T klub – kulturní agentura v Rožnově pod Radhoštěm připravila na sobotu 13. června 2015 od osmi hodin v amfiteátru Na Stráni Valašského muzea v přírodě koncert jednoho z nejcharismatičtějších současných českých herců, vynikajícího zpěváka Vojtěcha Dyka za doprovodu skvělého orchestru. V tento letní termín, v úžasném prostředí rožnovského přírodního amfiteátru, se můžete těšit na opravdovou show, ve které představí zcela nový program ve swingovém aranžmá. B-Side Band založil na jaře roku 2006 trumpetista a band leader Josef Buchta. Je sestaven z osmnácti špičkových instrumentalistů a během svého postupného vzestupu si vytvořil silnou tradici a pevnou základnu příznivců. Repertoár kapely je žánrově nesvázán, je podřízen především snaze vytvořit moderní barevný bigbandový zvuk a vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá. V současné době je B-SIDE BAND jedním z nejvyhledávanějších hudebních těles svého žánru v Česku a začíná se prosazovat i na zahraničních pódiích. Nenechte si ujít tento velkolepý hudební zážitek.

www.facebook.com/... | rozhovor s Vojtou Dykem pro Spektrum Rožnovska | rozhovor s Vojtou Dykem na DV TV ze dne 19. dubna 2015

Prodej vstupenek za předprodejní cenu bude ukončen v pátek 12. června ve 12 hodin. Platbu na účet můžete provést nejpozději ve středu 10. června.

Případný doprodej vstupenek za 700 Kč bude probíhat ve stánku vedle budovy Sušáku v sobotu 13. června od 18 hodin.

aktuálně z programu

Pátek 23. srpna 2019 - 10:00 - 17:00 - pěší zóna u Společenského domu (ul. Palackého)

FARMÁŘSKÉ TRHY 4

Prodej farmářských a spřízněných produktů od lokálních producentů. Přijďte si nakoupit drůbež z farmy, mléčné výrobky, med a další věci, nejen k snědku. Pokud máte tip na vhodné prodejce, kontaktujte nás, rádi zpestříme nabídku o další farmářské produkty.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Neděle 25. srpna 2019 - 18:00 - hudební altán

KOMORNÍ ŽESTĚ

Koncert k 40. výročí dechového kvintetu Komorní Žestě.

Dechový kvintet Komorní žestě hraje na svých koncertech převážně skladby renesančních a barokních autorů intrádního charakteru. Svůj původní repertoár trvale rozšiřuje o skladby autorů z období klasicizmu, romantizmu a hraje také i skladby moderní (skladby populární, swingové, muzikálové a lidovky). V současné době má kvintet v repertoáru více než 200 skladeb původních i upravených. Kvintet nahrál řadu skladeb v Čs. rozhlasu a několikrát se úspěšně podílel na natáčení zábavných pořadů v Čs. televizi Ostrava.  Kvintet přispívá svou činností k popularizaci komorní hudby v netradičním nástrojovém obsazení. Koncerty kvintetu jsou doprovázeny odborným výkladem k jednotlivým skladbám i autorům.

Kvintet hraje ve složení: Ing. Jaromír Kolman – trubka, vedoucí kvintetu, Vladimír Zeman – trubka, Václav Stodůlka – pozoun, Lukáš Riedl – pozoun, Ing. Jiří Urbanec – tuba.

Zábavný program pro děti během koncertu připraví Montessori Klubko.

Vstupné dobrovolné.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

Pátek 30. srpna až pátek 4. října 2019 - 17:30 - Brillovka, velký sál

MARIUS KOTRBA 60

V Rožnově pod Radhoštěm se uskuteční výstava u příležitosti nedožitých 60. narozenin rožnovského sochaře a malíře Maria Kotrby. Výstava proběhne v industriálním prostoru bývalé továrny Loana, dnes zrekonstruovaného komplexu s názvem Brillovka. Místo je symbolické, nachází se doslova přes cestu od ateliéru, ve kterém Marius Kotrba žil a tvořil. Kurátorem výstavy je Iva Mladičová.

Vernisáž a slavnostní zahájení proběhne v pátek 30. srpna 2019 od 17:30 hodin ve velkém sále v Brillovce v Rožnově pod Radhoštěm.

Výstava potrvá do 5. října 2019. Je otevřena pondělí - pátek 10 - 12 hodin, 13 - 17 hodin, sobota 11 - 14 hodin.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

předchozídalší