tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

AS MERCY COMES (I), CRY EXCESS (I), PIGS IN THE LIVING ROOM (Slovensko)

předchozídalší

Sobota 30. ledna 2016 - 19:30 - T klub

AS MERCY COMES (I), CRY EXCESS (I), PIGS IN THE LIVING ROOM (Slovensko)

Bohužel z vážných organizačních důvodů bylo turné italských kapel CRY EXCESS a AS MERCY COME zrušeno. Rozhodli jsme se nehledat náhradu a celý koncert v Rožnově p/R rušíme. Omlouváme se. T klub kulturní agentura a Enemy Booking.

Vstupenky můžete vrátit v předprodejních místech.

Zatímco AS MERCY COMES z Neapole a PIGS IN THE LIVING ROOM z Martina prezentují klasickou hardcore metalovou palbu ve stylu Madball, Biohazard či One Blood, CRY EXCESS z Turína se zhlédli v moderním metalu, čili očekávejme spíše nálady Escape The Fate, či Bury Tomorrow. Italské kapely mají odehráno několik podařených štací v Americe či Anglii a ve spojení s bratry Slováky nám předvedou hlučný klubový večírek.

www.facebook.com/AsMercyComes
www.facebook.com/cryexcess
pigsinthelivingroommtxhc.bandcamp.com

Vstupné v předprodeji: 100 Kč, na místě: 120 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 4. ledna v T klubu a v TIC.

detail

CRY EXCESS

AS MERCY COMES

PIGS IN THE LIVING ROOM

už dnes

Neděle 19. srpna 2018 - 18:00 - hudební altán

RENÉ SOUČEK

Koncert písničkáře z Frýdku-Místku hrající vlastní tvorbu na kytaru a ukulele.

BEZ VSTUPNÉHO.

detaily

Písničkář z Frýdku-Místku toho času žijící v Českých Budějovicích hrající autorskou tvorbu na kytaru a poslední dobou i na ukulele, které mu velmi učarovalo. Jeho texty jsou jakoby ze života s prvky autobiografičnosti. Na kolik, autor nechce vyzradit. Jejich pointa baví publikum ve veselé poloze, ale dokáže i výrazně zasáhnout srdeční oblast v pomalých a dumavých písních.

Pravidelně se účastní koncertů a festivalů, např. Muzikantské žně ve Frýdku-Místku, Sweetsenfest také ve Frýdku-Místku, Collours of Ostrava, festival Pod komínem v Záhliních, Beskydské folkování ve Frýdlantě nad Ostravicí, či na Slovensku Fest Dobré Bohunice. Je pravidelným hostem na Textové dílně Slávka Janouška a nevyhýbá se ani charitativním akcím. V Praze Úněticích se každoročně účastní festivalu Ukulele festival, kde i vyučuje začátečníky hru na ukulele.

Také se s ním můžete setkat na klubové scéně, v čajovnách a podobně. Ceny René nesbírá, ale ocenění dostal za texty a písně na různých akcích. Píseň Fajne-Mjesto se stala v roce 2016 oficiální hymnou města Frýdek-Místek.

Od roku 2012 jej na pódiích doprovází perkusista Marek Hlosta. Jeho cajon a djembe podtrhuje Reného rytmičtější kousky, v subtilnějších písních pak melodicou či druhým hlasem dokresluje kontury.

Vidět jej můžete i vedle folkové legendy Pavlíny Jíšové, nebo písničkářky Adély Jonášové, jako nástěnkáře, řidiče, nosiče a doprovodného hráče.

V roce 2013 vydal René své debutové album "Fajne-Mjesto", jehož kmotrem je Slávek Janoušek. CD produkoval David Stypka a obal graficky ztvárnil Lukáš Horký. Vydalo vydavatelství Sweetsen records. Album je momentálně vyprodáno a sehnat jej lze pouze v elektronické podobě na stránkách Indies records.

V roce 2017 vydal René druhé CD s názvem "Sto tisíc slov", které mělo svou křtící sňůru. Kmotry se stali např. J. Samson Lenk, Jaromír Nohavica, Dante Písničkář a další...Toto album již vyšlo ve vlastním nákladu. Grafiku opět ztvárnil Lukáš Horký a nahrávalo se s hudebními hosty ve studiu ASI ve Frýdku-Místku.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

aktuálně

Předprodej vstupenek v T klubu na léto 2018

Prodejní doba:

  • červenec a srpen - pondělí až pátek
    • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00
předchozídalší