tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

JIŘÍ DĚDEČEK a JAN BURIAN

předchozídalší

Pondělí 11. ledna 2016 - 19:00 - kino Panorama

JIŘÍ DĚDEČEK a JAN BURIAN

Jan Burian a Jiří Dědeček patří mezi české písničkářské nezmary. Již dlouhou dobu si jdou každý svou cestou, kdysi ovšem tvořili nerozlučnou dvojici. Jeden s klavírem, druhý s kytarou, oba humorní, každý trochu jinak.

Po třiceti letech se vrací jejich dávný repertoár z let 1979–1984. v podobě luxusního kompletu několika CD, který přinese archivní nahrávky ze 70. a 80. let.

Počátkem roku 2016 se rovněž uskuteční několik menších společných koncertů, které také připomenou tisícovku někdejších společných vystoupení (včetně slavné odpovědny). Na nich se představí oba protagonisté Jan Burian a Jiří Dědeček spolu s Magdou Šebestovou Křížkovou.

Vstupné s místenkou v předprodeji: 130 Kč, na místě: 160 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 8. prosince v T klubu a v TIC.

video

Upoutávka na CD box

A naživo to může vypadat nějak takto

aktuálně z programu

Pátek 31. ledna 2020 - 20:00 - Vrátnice

KOWALL COMPANY, THE ROYAL STATE (I)

Moravská kapela KOWALL COMPANY koketuje na pomezí popu,rocku, indie a folku a staví na českých textech. Má za sebou přes 100 koncertů a festivalů po celé Moravě.

V roce 2014 vydala debutové album JINOTAJ, na které navazuje v roce 2016 druhé album IDENTITY. V roce 2018/2019 vychází singly OPIUM a SNAD, jež kapele otevírají novou cestu v rádiových éterech a v roce 2019 vyhrává kapela titul "Objev roku rádia Haná".

Sestava:

    Petra Václavíková - kytara, vokály
    Filip Kovařík - kytara, zpěv
    Radim Bittner - bicí
    Radim Studený - kytara
    Martin Žák - baskytara

THE ROYAL STATE je umělecký pseudonym římského písničkáře Federica Pegana, jenž zpívá anglicky a na koncertech ho doprovází kapela. Skladby jsou plné melodie a zachovávají písničkovou formu, čímž se kvalifikuje dobře na tento večírek.

Vstupné: do 30. 1. 100 Kč, v den akce 120 Kč. Předprodej od 7. ledna od 8:30 v sídle T klubu, v TIC nebo online.

video

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

předchozídalší
1 2 3 1 2 3