tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

archiv

PROGRAM ÚNOR 2016

leden 2016březen 2016

Úterý 9. února 2016 - 19:00 - kino Panorama

TÁTA

Světově úspěšná divadelní komedie o mužích a ženách, ve které se každý najde… aneb „humorná zpověď novopečeného otce“

Být tátou je úžasné! Být dobrým tátou ale vyžaduje hodně odvahy, odhodlání a zručnosti. A také správného chlapa, který se s Vámi rád podělí o vlastní zkušenosti a poradí Vám, jak na to. Náš táta má totiž skvělé nápady a tajné finty, jak prožít šťastné otcovství. Vstup dětí do našeho života všechno změní. Všichni by se rádi vyspali, ale nepodaří se to nikomu. Intimní život jde do háje, oba partneři jsou podráždění a unavení – ale vlastně velmi, velmi šťastní... Těhotenství, porod a plínky pohledem moderního muže. Užijte si "tátologii" 21. století na vlastní kůži! Možná se o sobě leccos dozvíte...

Pánové, nejste v tom sami, přijďte se podívat, jak se to dá s humorem zvládnout. Ženy se naopak na chvíli dostanou mužům do hlavy a pochopí vše dosud nepochopené. A pokud ještě děti nemáte anebo vám už odrostly? Nevadí, určitě se v mnohých situacích najdete i vy. Večer plný dobré nálady a humoru zaručený!

Hraje: Roman Pomajbo.

Vstupné s místenkou. V předprodeji: 270 Kč, na místě: 300 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 12. ledna v T klubu a v IC.

audioupoutávka / video

Čtvrtek 11. února 2016 – 8:30, 10:00 - kino Panorama

DOBRODRUŽSTVÍ NA OSTROVĚ ČIČIDŽUMA

Divadelní představení pro děti z MŠ a žáky I. stupně ZŠ.

Čtvrtek 11. února 2016 - 19:00 - kino Panorama

LADISLAV ZIBURA - 40 DNÍ PĚŠKY DO JERUZALÉMA

Klub cestovatelů

Ladislav Zibura je mladý dobrodružný cestovatel. Své zážitky z cest dokázal originálním způsobem přetavit do cestovatelské stand-up show, se kterou úspěšně vyprodává kinosály po celé České republice. Své zážitky sepsal i do stejnomenné knihy, kterou mu v roce 2015 vydalo nakladatelství Albatros.

Bez mapy a orientačního smyslu se mu podařilo ujít 1400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanout pod Zdí nářků a prožít největší dobrodružství svého života. Přestože se na pouti do Jeruzaléma potýkal s puchýři, několikrát ho napadli psi, málem ho postřelili a trpěl nesnesitelnými vedry, po 40 dnech se mu podařilo do Jeruzaléma dorazit. O Ziburově cestě napsala většina velkých českých médií, se svými zážitky se podělil s diváky televize v pořadech Dobré ráno či Show Jana Krause. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa, ani nudný člověk.

Vstupné v předprodeji: 100 Kč, na místě: 120 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 11. ledna v T klubu a v TIC.

videa

Upoutávka

Show Jana Krause

AZ kvíz

Pátek 12. února 2016 - 08:00 a 10:00 - kino Panorama

LADISLAV ZIBURA - PRO ŠKOLY - 40 DNÍ PĚŠKY DO JERUZALÉMA

Cestovatelský pořad pro 2. stupeň ZŠ a střední školy.

Sobota 13. února 2016 - 20:00 - Společenský dům

UŽ JSME DOMA, TELEFON – TURNÉ TŘI KŘÍŽKY

UŽ JSME DOMA, jedna z nejznámějších českých kapel v zahraničí a stálice české alternativní scény natočila ke svým třiceti letům předělávkové album Tři křížky retrospektující kariéru kapely. Starší skladby byly nahrány znovu a aby se ještě více podtrhla jejich aktualizace, byly jim změněny názvy. Povedlo se to náramně a se stejnojmenným programem objíždí česká a slovenská pódia. Jako první kapela vystoupí TELEFON, domácí punková kapela s několika alby na krku a pořádnou dávkou invence a vzdoru v rukávě.

www.uzjsmedoma.cz

Vstupné v předprodeji: 120 Kč, na místě: 150 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 12. ledna v T klubu a v TIC.

detail / video

V idnes o nové desce napsali: Při letmém pohledu na soupisku skladeb i ten největší znalec tvorby Už jsme doma a jejich leadera Miroslava Wanka znejistí. Už nějakou dobu se totiž ví, že nové album vesměs obsahuje starší písně, tedy jakési best of, částečně vybrané kapelou a částečně fanoušky. Ale skladby jako Slaďák, Kytovka, Hmotnost nebo Obvyklý savec na žádné předchozí nahrávce kapely nenajdeme.

    Už jsme doma totiž starší písničky nejen přearanžovali, ale také jim dali nové názvy. A tak se třeba Koroze nyní jmenuje Rez, Uši dostaly nový název Slechy a prastará Jo nebo nebo nese nový název Ano či či.


    Tři křížky nejsou prvním ohlédnutím Už jsme doma do minulosti. Před patnácti vydali CD 15 kapek vody, jakési Best of dané periody. Tehdy to byla kompilace existujících nahrávek. Nynější nově natočené verze představují klasiku v ve zcela nebo alespoň částečně nových kabátech. Jassica vyměnila piano za kytaru, z Hollywoodu se stala tak trochu latina, v Korozi se objeví valčík na čtyři doby, z Mariany se na chvilku stala píseň k táboráku.

    Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/

A ještě ukázka jak vypadal koncert TELEFONu před rožnovskou knihovnou:

Pondělí 15. února až pátek 25. března 2016 - 17:00 - Galerie Na Letné
Čtvrtek 7. dubna až pátek 24. června 2016 - Galerie Na Radnici

T klub - kulturní agentura ve spolupráci s městem Rožnov p. R. a FCC Česká republika si vás dovolují pozvat na výstavu

MOJE MĚSTO SNŮ

Výstava výtvarných a literárních prací dětí z rožnovských základních škol na téma Moje město snů.

Vernisáž se uskuteční v pondělí 15. února 2016 v 17 hodin v Galerii Na Letné v budově MěÚ vedle polikliniky. Výstava potrvá do 25. března a od 7. dubna bude k vidění v Galerii Na Radnici v budově MěÚ na Masarykově náměstí do 24. června 2016. Je otevřena pondělí, středa 8 – 17 h, úterý, čtvrtek a pátek 8 – 14 h.

detaily

Díla vznikla v rámci projektu ekologické výchovy Město snů Rožnov pod Radhoštěm 2015/2016, který je realizován v letošním školním roce na základních školách v Rožnově pod Radhoštěm. Práce dětí je zaměřena na problematiku odpadů a ozdravování životního prostředí ve městě. Náplní projektu je nejen výtvarná a literární soutěž Moje město snů, která rozšiřuje tematiku na celkový vztah k životnímu prostředí a k místu, kde děti žijí, ale také praktická soutěž Škola a odpady – děti zde plní samostatně úkoly vedoucí k zamyšlení nad stávajícím stavem odpadového hospodaření ve škole, v domácnosti, ve městě.

Smyslem ekologické výchovy a vzdělávání je učit děti, že je nezbytné, aby každý člověk převzal zodpovědnost za svůj život, za své chování a za svůj vztah k prostředí, ve kterém žije. Zodpovědným přístupem k sobě a ke svému okolí, uvědomělou péčí o jednotlivé složky životního prostředí, které nám dávají vše potřebné pro život, může každý z nás přispět k utváření lepšího světa.

Partnery projektu jsou FCC Česká republika, s. r. o, město Rožnov pod Radhoštěm, Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm a základní školy v Rožnově pod Radhoštěm – ZŠ Koryčanské Paseky, ZŠ Pod Skalkou, ZŠ praktická, ZŠ Sedmikráska, o. p. s., ZŠ Videčská a ZŠ Záhumení.

Čtvrtek 18. února 2016 - 19:00 - T klub

JIŘÍ ČERNÝ - ROCKOVÁNÍ

Jeden z nejrespektovanějších hudebních publicistů povídá o hudbě, politice, zajímavých lidech, odpovídá na dotazy a hraje skladby na přání.

Vstupné v předprodeji: 100 Kč, na místě: 130 Kč, studenti: 60 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 19. ledna v T klubu a v TIC.

Vstupenky jsou vyprodány, všichni náhradníci uspokojeni. Pokud máte o náš ples zájem, můžete zkusit na místě po 21. hodině.

Sobota 20. února 2016 - 19:30 - Společenský dům

RETROPLES

Tradiční ples T klubu - kulturní agentury.

 • The Fireballs rock&roll band
 • Cimbálovka Soláň
 • taneční vystoupení Heart2beat
 • DJs Lion Bordra a Vladan
 • taneční soutěž a volba Nej Retropáru

Moderátor Vladan Lenomar.

Vstupné s místenkou: 290 Kč, bez místenky: 230 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 12. ledna v T klubu.

Středa 24. února 2016 - 18:00 - Společenský dům

JULIE SVĚCENÁ - HOUSLE
VÁCLAV MÁCHA - KLAVÍR

Koncert dvou vynikajících umělců z nejmladší interpretační generace. Julie Svěcená, věrná rodové tradici, je právem označována za zářivou hvězdu české houslové školy. Její úspěchy v prestižních mezinárodních soutěžích ji řadí k mimořádným hudebním osobnostem. Na klavír ji doprovází další ze skvělých mladých umělců Václav Mácha.

V rámci spolupráce se Základní uměleckou školou v Rožnově vystoupí jako „předskokani“ žáci ZUŠ.
Koncert v rámci projektu Večery s klasikou.

Vstupné v předprodeji s místenkou: 80 Kč, na místě s místenkou: 130 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 26. ledna v T klubu a v TIC.

detaily

Julie Svěcená se narodila 4. dubna 1994 v Brandýse nad Labem, ale žije v Praze, kde maturovala na Pražské konzervatoři. V současné době je mimořádnou posluchačkou v houslové třídě vynikajícího houslisty a pedagoga, profesora Rodneyho Frienda (Velká Británie), který na sklonku roku 2014 převzal z rukou královny Řád britského impéria za uměleckou a pedagogickou činnost. Mistrovské kurzy absolvovala u prof. Zachara Brona ve švýcarském Interlakenu, prof. Yuzuko Horigoma (Japonsko/Belgie) v italské Anconě, dále spolupracovala s prof. Borisem Kusnirem (Rakousko) a prof. Stephenem Shippsem (USA). Má za sebou již mnoho soutěžních úspěchů – je několikanásobnou vítězkou Plzeneckých housliček a Houslové soutěže Josefa Muziky v Nové Pace. V celostátní soutěži ZUŠ v Liberci zvítězila v letech 2001, 2005, 2008 v kategorii sólových houslí. Navíc r. 2008 obdržela jednu z hlavních cen – Cenu primátora města Liberce za nejlepší provedení české skladby. V roce 2004 a 2007 zvítězila v Jindřichově Hradci ve stejné soutěži ZUŠ, ale v kategorii komorních souborů. V celostátní soutěži Prague Junior Note 2008 zvítězila ve své kategorii, získala Cenu PhDr. J. Micky za mimořádnou interpretaci díla skladatele 20. století a Cenu Inter Podia o.p.s. určenou vítězům jednotlivých kategorií. V únoru 2010 získala 1. cenu na Mezinárodní rozhlasové soutěži mladých hudebníků Concertino Praha a je po čtyřiceti letech dalším českým houslistou, který v kategorii sólové housle v mezinárodním kole tuto soutěž vyhrál. V březnu téhož roku obdržela na Mezinárodní houslové soutěži Georga Philippa Telemanna v polské Poznani 2. cenu a také zvláštní ocenění poroty – Největší osobnost soutěže. Na Mezinárodní soutěži Jaroslava Kociana v Ústí nad Orlicí získala během devíti let pětkrát druhou, dvakrát třetí a v květnu 2010 první cenu. Na 14. ročníku Mezinárodní houslové soutěže – Kloster Schöntal 2011 (Německo) získala v celosvětové konkurenci pátou cenu. V lednu 2012 získala na Mezinárodní rozhlasové soutěži mladých hudebníků Concertino Praga 2012 v mezinárodním kole druhou cenu v kategorii komorních souborů a titul laureáta. Vystupovala i mnohokrát v zahraničí. Naposledy koncertovala v USA, Francii, Lucembursku, Německu, Rakousku, v jordánském Ammánu a v amfiteátru skalního města Petra. Pravidelně spolupracuje s domácími komorními orchestry – Virtuosi Pragenses a QUATTRO. Spolupracovala také se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu, Filharmonií Bohuslava Martinů Zlín, Severočeskou filharmonií Teplice, Filharmonií Hradec Králové či Plzeňskou filharmonií. Jako sólistka koncertovala na festivalech Pražské jaro, Talentinum Zlín, Za poklady Broumovska, Rozhlasový podzim, Moravský podzim, Smiřické svátky hudby, Podblanický podzim, Klášterecké hudební prameny, Kocianovo Ústí, Tóny Chodovské tvrze Praha. V roce 2010 vyšlo její první samostatné CD „Julie“, na kterém ve svých šestnácti letech natočila skladby J. Brahmse, P. de Sarasateho, M. Ravela, O. Ševčíka, F. Ondříčka a E. Ysaÿe.

Václav Mácha je absolventem Hudební fakulty Akademie muzických umění v Praze, ve svých 15 letech se stal jejím nejmladším posluchačem. Po úspěšném absolvování HAMU ve třídě prof. Ivana Moravce studoval u prof. Karl-Heinze Kammerlinga na Hochschule für Musik und Theater v Hannoveru v Německu.

S úspěchem se pravidelně zúčastňoval mezinárodních soutěží, např. Virtuosi per musica di Pianoforte (1. cena), 2. místo v rozhlasové soutěži Concertino Praga, finalista Mezinárodní tribuny mladých interpretů UNESCO v Bratislavě, v Dublinu o Evropskou hudební cenu (3. cena),  Cena Leoše Janáčka (1. cena) a zvláštní cena za nejlepší interpretaci Beethovenových skladeb na soutěži Viotti-Valsesia v Itálii, 2. cena na soutěži K. Bergemanna v Hannoveru.

Uskutečnil celou řadu celovečerních recitalů v největších koncertních sálech v Praze i dalších městech republiky (již ve svých 15 letech měl samostatný recitál v Dvořákově síni pražského Rudolfina), v celé řadě evropských měst (Londýn, Paříž, Berlín, Hamburk, Budapešť, Bonn, Bayreuth, Hannover atd.) a opakovaně v USA, Kanadě, Mexiku, Turecku a Asii (Tokio, Singapur, Kuala Lumpur atd.). Vystupoval s Českou filharmonií, BBC Symphony Orchestra, Pražskou komorní filharmonií, Českým národním symfonickým orchestrem, Filharmonií Brno, Sukovým komorním orchestrem, Českým komorním orchestrem, Filharmonií Hradec Králové, Komorní filharmonií Pardubice, Orchestrem Filarmonica P. Costantinescu di Ploiesti a dalšími orchestry, s dirigenty (Bělohlávek, Kukal, Freeman, Turnovský, Hanus, Eliška, Koutník, Eji Oue, Naoshi Takahashi) a  s předními sólisty.

Část svého repertoáru nahrál taktéž v Českém a Slovenském rozhlase a Deutsche Welle, NHK-FM Japonsko a BBC. V roce 2005 nahrál Sonátu W. A. Mozarta pro EBU. V roce 2009 vystoupil s BBC Symphony Orchestrem na festivalu BBC Proms 2009 v Londýně.

program

 • Antonín Dvořák
  • Sonatina G Dur, Op. 100
  • Allegro risoluto
  • Larghetto
  • Scherzo. Molto vivace
  • Finale. Allegro
 • Bedřich Smetana
  • Duo 'Z domoviny'
  • Moderato
  • Andantino—Moderato
 • Sergej Rachmaninov
  • Vokalíza, Op. 34 č. 14
 • Maurice Ravel
  • Cikán

 • W. A. Mozart
  • Adagio E dur, K. 261
 • John Williams
  • Hlavní téma z filmu 'Schindlerův seznam'
 • Nigel Hess
  • Hlavní téme z filmu 'Dámy v letech'
 • J. S. Brahms
  • Scherzo c moll ze sonáty "F-A-E"
 • A. Dvořák
  • Mazurek, Op. 49
 • Fritz Kreisler
  • Liebesleid

Změna programu vyhrazena

Čtvrtek 25. února 2016 - 19:00 - kino Panorama

AZ - KVÍZ NA CESTÁCH

Soutěž pro každého přijíždí za vámi!

I bez kamer zažijete zábavné a napínavé vědomostní klání, do kterého se ti nejodvážnější budou moct tentokrát zapojit přímo na jevišti a vyhrát v souboji s bankomatem zajímavé ceny!

Připraven je ale také výlet do dlouhé historie AZ-kvízu, televizního zákulisí, autogramiáda Aleše Zbořila a další překvapení.

Všechny informace a možnost přihlášky jako aktivní soutěžící na www.azkviznacestach.cz!

Těším se na všechny hravé a soutěživé návštěvníky a na vaše přihlášky.

Vstupné s místenkou. V předprodeji: 190 Kč, na místě: 220 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 19. ledna v T klubu a v TIC.

Jak se přihlásit jako soutěžící do hry na podiu?...

Máte-li kuráž a chcete využít tuto jedinečnou příležitost nabízíme několik možností:

 1. Kliknutím zde se dostane na facebokovou událost akce, kam formou příspěvku doplníte své jméno a jste v osudí.
 2. Nejste li na facebooku můžete poslat přihlášku mailem na adresu cmiral@centrum.cz, kde do předmětu uvedete datum a místo představení + své jméno. Opět jste v osudí.
 3. Jestliže není technika zrovna vašim přítelem nic se neděje. Do osudí se bude možné pomocí klasického jména na lístečku dostat i přímo na představení a dokonce i v jeho průběhu!

Do hry se v každém představení se zapojí celkem 4 z osudí vylosovaní zájemci, kteří pochopitelně musí být v danou chvíli přítomni. Za závažných důvodů například podnapilosti si vyhrazujeme právo vylosovaného diváka odmítnout a losování zopakovat.

Odehrají se dvě semifinálová kola a jejich vítězové se o setkání s bankomatem utkají v kole finálovém.

Každý ze soutěžících na pódiu bude za účast ve hře odměněn tričkem AZ-kvíz na cestách!

detaily

Vědomostní soutěž AZ-kvíz je fenoménem českých televizí. V roce 2016 vstupuje už do své dvacáté sezony a odvysíláno bylo více než 4 000 pokračování, v nichž se vystřídaly tisíce soutěžících. Od začátku je kromě Evy Machourkové moderátorem Aleš Zbořil, který se teď s AZ-kvízem dokonce vydává na cesty!

Rozhovor o AZ-kvízu na cestách s moderátorem Alešem Zbořilem:

Jak se zrodil AZ-kvíz na cestách?

S dlouholetým režisérem soutěže Láďou Cmíralem jsme na společných obědech během natáčení nějakou dobu přemýšleli, jak AZ-kvíz dopřát všem zájemcům. Počet míst při televizním natáčení je totiž pochopitelně omezený, takže se v současnosti čeká třeba i rok. No a postupně se myšlenka rozvinula až do představení AZ-kvíz na cestách, se kterým začínáme putovat po České republice.

V čem se představení liší od toho, co známe z vysílání České televize?

Hlavně přítomností publika a atmosférou, kterou to přináší. Diváci mohou povzbuzovat a fandit vlastně svým sousedům či známým. Do hry se totiž mohou hlásit všichni návštěvníci představení a až na místě se losem rozhodne, kdo se ten večer na pódiu skutečně objeví. Představení se nijak nenatáčí, takže  je to šance i pro ty, kteří by si třeba na televizní studio netroufli. Do hlavní hry se každé představení zapojují celkem čtyři jeho diváci a v souboji s bankomatem nakonec jeden z nich získá zajímavou cenu. Kromě toho mohou ve vložených rychlokvízech prověřit své znalosti i všichni ostatní diváci v sále a rovněž v tomto případě jsou připraveny odměny...

A předpokládám, že představení bude asi také delší než televizních 25 minut...

To máte pochopitelně pravdu! Celé představení trvá přibližně 75 minut a kromě vědomostních soubojů dostanou prostor také historky z televizního zákulisí, zábavný výlet do dlouhé historie pořadu, dotazy z publika a je toho mnohem více. Zájemci mohou zadat www.azkviznacestach.cz a vše se dozví na našich stránkách.

V čem se AZ-kvíz na cestách od televizní verze naopak neliší?

Herním principem a doufám, že i pestrostí a zajímavostí otázek, kterou naši diváci velmi oceňují. V cestovní verzi máme navíc možnost doplnit zadání obrázky, zvukovými a také filmovými ukázkami. Vše se promítá na velikou projekční plochu, takže během večera je určitě i co sledovat!

Jinak se ale snažíme nabídnout divákům a fanouškům klasické verze AZ-kvízu zážitek, který televize prostě zprostředkovat nedokáže. Být při tom je jednoduše něco jiného!

AZ-kvíz na cestách si v rožnovském kině Panorama můžete zahrát 25. února 2016 od 19 hodin.

Sobota 27. února 2016 - 13:00 - T klub

HUDEBNÍ WORKSHOP S VENTOLINEM

Intenzivní workshop jednoho z předních českých elektronických producentů s důrazem na praktické zkušenosti z živého vystupování.

Téma workshopu: (Nejen) elektronická hudba bez počítačů. Jak se obejít bez počítače naživo a ve studiu.

Workshop se zaměří na základní pojmy a ukázky praktických systémů pro živé hraní a pro studio. Na workshopu bude možné zkonzultovat vlastní problémy a nápady. Účast na workshopu je otevřená jak pokročilým, tak i začátečníkům, můžete přijít i v průběhu.

http://www.ventolin.cz/

workshop je ZDARMA

detail

 Ventolin je název evokující medikament, ale ve skutečnosti jde spíše o poctu jednomu z nejslavnějších progresivních elktronických producentů dneška Aphexu Twinovi. Ventolin pochází z Podkrkonoší a v současné době tvoří a žije v Praze. Společně s Johanou Švarcovou, kterou možná znáte jako herečku a rozhlasovou režisérku, založil skupinu Kazety, která v současnosti není příliš aktivní a tak se David Doubek, jak zní jeho civilní jméno, věnuje spíše sólovému vystupování. Studenti FAMU o něm natočili tento dokument:

Na kontě má vynikající LP "Totem" a aktuální EP Plybour (které vyšlo na rozdíl od LP pouze na kazetě a jako download). Od minulého roku pořádá hudební dílny a tak to pro nás byla jasná volba aby se stal prvním lektorem našeho nového cyklu hudebních workshopů. V dubnu se můžete těšit na pokračování v režii MaryC a Bonuse, kteří se budou věnovat tvorbě hudby na počítači či tabletu.

Sobota 27. února - 20:00 - T klub

VENTOLIN (Praha), AUDIO NOISE (Olomouc) - KONCERT

Ventolin (David Doubek). Producent, hudebník a performer. Ventolin je především živý upbeatový elektronický projekt, kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, s kterou každá elektronická liveshow bojuje.
Ventolin také pracuje s vizuální stránkou, využívá světla a video, spolupracuje s vizuálními umělci Janem Košátkem (BabyPy) a Jiří Havlíčkem (Černé eso). Od roku 2007 odehrál kolem stovky koncertů v Čechách a na Slovensku, vystupoval na akcích a festivalech jako Wilsonic, Summer of Love, Bohemian Like You, Sperm Festival, Itch My Hahaha, Bulva Fabula, Famufest, Shotgun a po boku kapel a projektů The Presets, Moderat, Krazy Baldhead, Modeselector, Dva, Midi lidi, Tujiko Noriko, Deadbeat, Kazety a dalších.
V roce 2009 vydal EP Mžitky (Mikinikill), které bylo následováno debutovým LP Totem v roce 2012. Další EP s názvem Playbour spatřilo světlo světa v roce 2015. V tom samém roce byl studenty pražské FAMU o Ventolinovi natočen dokument.
Audio Noise je čerstvá (premiéra proběhla v prosinci 2015) dvoučlenná formace hudebníků, kteří spolu hrávali v legendární přerovské kapele Zabloudil a kteří mají za sebou účinkování v mnoha dalších elektronických a avantgardních skupinách jako B4, IQ+1, Pražský improvizační orchestr, The Jaykobs, Universal Swing Brothers. Společně vytvářejí hlukově-taneční instrumentální tracky ne nepodobné Fuck Buttons a podobným náladám.

http://www.ventolin.cz/

Vstupné na koncert v předprodeji: 100 Kč, na místě: 120 Kč. Předprodej vstupenek probíhá od 26. ledna v T klubu a v TIC.

videa

Videa Ventolina vznikají ve spolupráci s výtvarným sdružením The Rodina

leden 2016březen 2016