tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

archiv

STANISŁAW SŁOWIŃSKI QUINTET - JAZZ

předchozídalší

Sobota 9. prosince 2017 - 20:00 - T klub

STANISŁAW SŁOWIŃSKI QUINTET - JAZZ

Lídrem kapely je Stanisław Słowiński – houslista, aranžér, skladatel, hudební producent, multiinstrumentalista. Laureát mnoha hudebních cen, spolupracuje s významnými světovými muzikanty jako je například Brian Eno… Pochází z hudební rodiny, jeho rodiče jsou členy slavné polské etno kapely Muzykanci. V jeho hudbě se projevuje vliv klasiků polského jazzu a silný vliv moderní klasické hudby. Celá jeho mladá kapela vytváří velmi osobitý a kompaktní zvuk postavený na emocích. Debutové album kapely vyšlo na konci roku 2016, turné se váže k čerstvé novice "Visions", která vyšla v září tohoto roku.

Jeho kapela čerpá z klasiky polského jazzu a zůstává pod silným vlivem bohatsví škál zvuku a košatých form soudobé hudby.Dávají si za cíl pracovat na svém unikátním zvuku vystavěném na emocích, které jejich hudba obsahuje.

Sestava:
Stanisław Słowiński – housle
Zbyszek Szwajdych – trubka, křídlovka
Katarzyna Pietrzková – piano
Justyn Małodobry – kontrabas
Max Olszewski – bicí

Vstupné do 8. 12. 130 Kč, v den akce 150 Kč. Vstupenky jsou k dostání online, v T klubu a TIC.

video

už dnes

Pátek 20. července 2018 - 10:00 - 17:00 - pěší zóna u Společenského domu (ul. Lázeňská)

FARMÁŘSKÉ TRHY

Prodej farmářských a spřízněných produktů od lokálních producentů. Přijďte si nakoupit drůbež z farmy, mléčné výrobky, med a další věci, nejen k snědku. Pokud máte tip na vhodné prodejce, kontaktujte nás, rádi zpestříme nabídku o další farmářské produkty.

Report z prvních farmářských trhů dne 23. května 2018

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

aktuálně

Předprodej vstupenek v T klubu na léto 2018

Prodejní doba:

  • červenec a srpen - pondělí až pátek
    • 8.00 - 11.30, 13.00 - 15.00
předchozídalší