archiv

LADISLAV ZIBURA – PRÁZDNINY V EVROPĚ

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
7.2.
8.2.

19:00

kino Panorama

SDÍLEJTE:

nákupní košík

vyprodáno

další obrázek
ilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázek

Čtvrtek 7. února 2019 - 19:00 a pátek 8. února 2019 - 18:00 - kino Panorama

LADISLAV ZIBURA – PRÁZDNINY V EVROPĚ

Cestovatelská projekce / stand-up

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novým stand-upem. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu. Přijďte se zasmát u jeho vyprávění o 14 000 kilometrů dlouhé cestě na sedadle spolujezdce. Ladislav vás ve společnosti svérázných řidičů provede čtrnácti zeměmi – z horkého předměstí Athén přes malebné rumunské vesnice až za polární kruh. Odhalí vám přitom místa, na která jste se vždycky chtěli podívat, jen jste o nich dosud neslyšeli. A taky vám se svým nakažlivým optimismem dokáže, že jste se narodili na tom nejrozmanitějším kontinentu světa.

O AUTOROVI:
Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

Vstupné s místenkou v předprodeji 170 Kč, v den akce 200 Kč. Předprodej vstupenek bude zahájen v T klubu, TIC a online 2. 12. 2018 ve 14:00 hodin. 

V neděli 2. prosince se objeví vpravo nahoře přesně ve 14:00 modrý obdélníček VSTUPENKY a kliknutím na něj budete moci vstupenky koupit nebo rezervovat (na obě data, záleží které datum v následném kroku zvolíte). Rezervace je na tři dny s opcí zaplacení v hotovosti na pokladně T klubu nebo v Informačním centru v Rožnově p/R na náměstí. Kamenné předprodeje fungují dle jejich otevíracích dob.