připravujeme

Paramount Styles Solo (NY), Aran Epochal

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
5.9.
Sobota

20:00

Vrátnice

SDÍLEJTE:

Koncert amerického rockového kytaristy a zpěváka

ilustrační obrázek

Sobota 5. září 2020 - 20:00 - Vrátnice

Paramount Styles Solo (NY), Aran Epochal

PARAMOUNT STYLES: Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak, Paramount Styles... není sporu o tom, že kytarista a zpěvák Scott McCloud psal dějiny post punkové muziky. Ve všech kapelách, kde McCloud během své výjimečné kariéry hrál, zanechal nesmazatelný otisk v podobě nenápadně originální, úsporné kytarové hry a charakteristického šeptavého vokálu. Paramount Styles jsou melancholický mejdan pro všechny. Pořád tě ztrácejí, pořád je ztrácíš. Akustika, cello, basa - a pár geniálních songů, který mají sílu vyvážit celej život. "Yeah yeah yeah come on. You know what happens? Paradise happens."  Skladby Paramount Styles báječně zachycují mihotavou krásu potemnělýho světa a jeho nejvzdálenějších koutů. Do you speak American? Když se rezignace promění ve smíření, strom se znova zazelená a vítr zase tiše zašumí.
 
ARAN EPOCHAL: Adam, kdysi Gnu, dnes v kapele Prohra Praha, má i své sólové projekty. Aran Epechal znamená: basa, hlas, zvuky, slova. Století páry je moc moderní, i gotika byla vlastně před chvílí. Ale Doba bronzová? K ní to všechno směřuje.  Aran Epochal nikde nezačíná ani nekončí, Aran Epochal prostě JE: to není zas až tak málo. Druhá velká deska s názvem "Konec srpna" pravěkýho folku se otáčí v rytmu konce prázdnin. Písničky měkce poskládaný mezi jehličím a kůrou.

Vstupné: do 4. 9. 170 Kč, v den akce 200 Kč. Předprodej od 4. 8. od 8:30 v sídle T klubu, TIC a ENO il negozio (Brillovka) nebo online.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty. Obecná informace o zpracování osobních údajů