Benefiční stream na kavárnu Vrátnice

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
22.4.
24.5.

19:00

Vrátnice

SDÍLEJTE:

Goji, Forest & spol., Věra Faldýnová & Universe, Ctib

další obrázek
ilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázek

Čtvrtek 22. dubna až pondělí 24. května 2021 - 19:00 - Vrátnice

Benefiční stream na kavárnu Vrátnice

Součástí každého dobrého hudebního klubu je i fungující bar, my  jsme moc rádi za spolupráci s provozovateli toho našeho. Kvalitní kafe, velký výběr piv, jak co se týče značek, tak druhů a něco k zakousnutí, to jsou poznávací atributy baru a kavárny Vrátnice. I když je po celou dobu otevřeno Žíznivé okno s prodejem na ulici, covidová omezení na ně těžce dopadají. Pomozme jim společně překonat složitou dobu, kdy nemohou dělat svoji práci.

Na benefičním večeru vystoupí bez nároku na honorář čtveřice interpretů spojených s klubem Vrátnice.

Prvním je Forest, strůjce populárních improvizačních večírků „Marmeláda“, které se několikrát odehrály v prostorách kavárny. Sám hraje na bicí a v sestavě se objeví perkuse, basa, kytara a možná i nějaký ten dechový nástroj.

Mladá rožnovská zpěvačka Věra Faldýnová s kapelou Universe nahrála v prostorách klubu svůj poslední videoklip a v jejich podání se můžeme těšit na poctivý pop s odkazy na blues a jazz. Zazní i nové skladby, které natočili čerstvě ve studiu.

Etnofolkoví Goji Vrátnici už dvakrát naplnili, roztančili a rozezpívali, tentokrát přijedou v okleštěné sestavě, nicméně protagonistka Bára Petříčková nebude chybět.

Alternativní scénu bude reprezentovat Ctib, který zanedlouho vydá své sólové debutní album na brněnském labelu Kabinet records a na koncertě zazpívá za doprovodu svého elektronického přítele i pár zbrusu nových kousků.

Proběhne i aukce výtvarných děl - darů od umělců a umělkyň. Obrazy, fotografie, designové módní doplňky a další.

Ke sledování streamu vstupenku nepotřebujete. Zakoupením libovolného počtu vstupenek v hodnotě 100 Kč však můžete podpořit Café & Bar Vrátnice.