Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

archiv

Veselé Velikonoce

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
27. 11.
Sobota

19:00

Janíkova stodola

Bláznivá komedie v hlavní roli s Martinem Hofmannem.

další obrázek
ilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázekilustrační obrázek

Sobota 27. listopadu 2021 - 19:00 - Janíkova stodola

Veselé Velikonoce 

Pantheon production 

Nenapravitelný rošťák, profesionál i zvíře chystá bezva fintu.
Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé velikonoce. Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo.
Věčný příběh nenapravitelného zmatkáře Stéphana, který se odhodlá tajně podvést svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky a Stéphane ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení.
Veselé Velikonoce jsou skvostnou situační komedií, která vychází z nejlepších tradic slapstickových komedií a grotesky.
Jedná se o českou divadelní premiéru.

Hrají: Stéphane - Martin Hofmann, Sophie - Michaela Badinková, Julie - Eliška Hanušová, Marlene - Monika Zoubková, Fabienne - Jelena Juklová, Walter - Jiří Wohanka, Fréderic - Filip Cíl.

Vstupné s místenkou, přízemí: 510 Kč, balkon: 490 Kč.

Režie: Miroslav Hanuš

Prodej v T klubu, v TIC nebo online od 26. 10. od 8:30 hodin. Od stejného data je možná také 3denní rezervace, a to pouze online.

Možnost vrácení zakoupených vstupenek. Pokud nejste očkovaní proti nemoci Covid 19 nebo jste ji neprodělali, lze peníze za zakoupené vstupenky obdržet v kanceláři T klubu – kulturní agentury, 1. máje 1000, Rožnov pod Radhoštěm, popřípadě po dohodě na bankovní účet zasláním žádosti na email ekonomicke@tka.cz, kde uvedete číslo vašeho bankovního účtu a přiložíte fotografii, sken nebo pdf soubor vstupenky. (Vstupenka musí obsahovat čárový kód).

Popřípadě lze vstupenky vrátit v den akce v Janíkově stodole

Vstupné nelze refundovat po datu 27.11.2021, kdy se uskuteční divadelní představení.