Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

archiv

Ladislav Zibura - S mámou a tátou do Afriky

levá šipkapředchozídalšípravá šipka
2. 10.
Pondělí

19:30

Brillovka, velký sál

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe!

nákupní košík

vyprodáno

ilustrační obrázek

Pondělí 2. října 2023 - 19:30 - Brillovka, velký sál

Ladislav Zibura - S mámou a tátou do Afriky

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Během dobrodružné výpravy se seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit taky vy. 

Délka představení: 120 minut + přestávka.


O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Vstupné v předprodeji 250 Kč, na místě 350 Kč. Studenti a senioři v předprodeji 175 Kč, na místě 280 Kč. Předprodej od 1. 8. od 8:30 online, v Téčku nebo v TIC. Od stejného data je možná také třídenní rezervace.