Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

V klubu Vrátnice se představí duo GUTS PIE EARSHOT

V hudebním klubu Vrátnice se představí pozoruhodné muzikantské duo GUTS PIE EARSHOT

Zrod původně pětičlenné punkové formace z Německa sahá do roku 1993. Za 25 let své existence odehráli více než 1500 koncertů a vydali 13 alb. Původní sestava se postupně zúžila - v dnešní době GPE tvoří duo hudebníků – bravurní cellista Patrick Cybinski, hnaný vpřed bicími v režii Jeana Jacobiho. V Rožnově pod Radhoštěm zahrají v pátek 25. října od 20.00 hodin v hudebním klubu Vrátnice.

GPE vstřebávají a do originálního tvaru přetavují vážnou hudbu, avantgardu, drum and bass, etno nebo punk. I v tak subtilním obsazení je jejich zvuk bohatý a pestrý, mix drumnbassových rytmů a metalových ploch je plný energie, na diváky se valí hutný a syrový zvuk, který dokáže Patrick produkovat díky rozličným efektům a vše podporuje Jean nekompromisním rytmem své skromné bicí sestavy.

„Guts Pie Earshot můžete znát z festivalu MišMaš či koncertu, který v Rožnově pod Radhoštěm odehráli před pár lety. Jejich vystoupení by si neměli nechat ujít všichni, kterým není cizí vysoce osobitá a přitom energická hudba. Fanoušci určitě náležitě ocení kromě hudebního také fyzický výkon členů skupiny.“ Dodává hudební dramaturk klubu Vrátnice Martin Valášek.

Na východoevropském turné doprovází GPE kapela CARTOUCHE, melodický punk z Francie. Skvělou zpěvačku podtrhuje punková energie a rockové vyhrávky, jenž mnohým připomene jejich krajany La Fraction.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji do 24.10. za 190 Kč nebo v den akce za 230 Kč. Předprodej probíhá v sídle T klubu, v TIC nebo online na stránkách T klubu – kulturní agentury.

TKA – kulturní agentura, Rožnov pod Radhoštěm

www.tka.cz

P. S. O den dříve zahrají v Praze na 007, o den později v Nitře.