tka
kino Panorama
zavři ≡ menu

Jazzmenu

www.jazzmenu.cz


Středa 4. října 2017 - 19:00 - hotel AGH

BEN HOLDER & PETR BENEŠ DUO (GB/CZ)

swing | jazz

Houslista a zpěvák, který je jedním z nejnadanějších mladých jazzových hudebníků ve Velké Británii v duu s vynikajícím českým jazzovým pianistou Petrem Benešem bude hrát především americké klasické jazzové standardy ve vlastních aranžích a úpravách.

vstupné 200 Kč


Středa 11. října 2017 - 19:00 - Společenský dům

CARPET CABINET (CZ/SK)

hip hop | soul | r´n´b | jazz 

Brněnská kapela hrající hip hop, soul, r´n´b. Jejím hostem bude MC & beatboxer JeN Hovorka, který spolupracuje s mnoha umělci napříč česko-slovenskou hudební scénou.

vstupné 170 Kč


Středa 18. října 2017 - 19:00 - Brasserie Avion

AGA DERLAK TRIO (CZ)

jazz | latin | funky

Mladá polská pianistka, která má všechny předpoklady stát se světovou hvězdou. Její tvorba je spojnicí mezi tradicí a nejnovějšími jazzovými trendy a směry.

vstupné 200 Kč


Středa 1. listopadu 2017 - 19:00 - místo bude upřesněno 

MARIANNE SOLIVAN & WALTER PHISHBACHER TRIO (USA/CZ)

blues | jazz

Americká zpěvačka, pedagožka a skladatelka, která se stala jednou z nejstrměji stoupajících jazzových zpěvaček na newyorské jazzové scéně.

vstupné 170/200 Kč

Tento koncert má také online prodej vstupenek.

Více a vstupenky v programu TKA.


Vstupenky na koncerty si můžete rezervovat již nyní na info@jazzmenu.cz
K zakoupení budou v T klubu od 14. září 2017.

aktuálně z programu

Pondělí 26. února 2018 - 19:00 - T klub

MADAGASKAR

Klub cestovatelů

Jsme stále ještě v Africe? Toť věčná otázka cestovatelů po Madagaskaru, čtvrtém největším ostrově světa. A odpověď není jednoduchá, neboť jen málo ostrovů je tak rozmanitých, jako právě Madagaskar. Už jen ta směsice několika desítek horských či pobřežních etnik, z nichž některá nezapřou africké kořeny, jiná zase své dávné předky z indického oceánu či daleké východní Asie. Při putování Madagaskarem se nevyplatí spěchat, ono to ostatně ani nejde, neboť projíždíte jednou z nejchudších zemí s ubohou infrastrukturou. Paradoxně o to více přátelských lidských duší potkáváte, ať už se touláte mezi terasovitými rýžovišti horalů, rybářskými vesničkami těch nejchudších, savanou s majestátnými obry baobabů či v ulicích královských měst. Zašmudlané, ale věčně usměvavé caparty musíte občas skoro až odhánět.  Rozmanitost a malebnost madagaskarské přírody je nezměrná a nad tím vším se tyčí téměř panenská krása Národních parků a rezervací. Setkáme se s cestovatelem a dobrodruhem Robertem Bazikou ze Zlína. Přijměte pozvání k výpravě na lemury, baby a baobaby (a spoustě dalších zajímavostí).

Vstupné dobrovolné.