tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz Téčka na kulturu v Rožnově!

Jak to funguje?

Poukaz je velikosti bankovky. Obdarovaný jím postupně platí částky odpovídající výši vstupného, až do úplného vyčerpání kreditu. Vše je zaznamenáno na zadní straně poukazu.

Co a jak lze jeho prostřednictvím zaplatit?

Obdarovaný si může vybírat z nabídky kulturních akcí, které pořádá kulturní agentura TKA. Může jím také uhradit vstupné do kina Panorama. Bude pouze na jeho uvážení, jaké programy si z naší bohaté nabídky vybere. Zda to bude divadelní představení, koncert, beseda nebo festival.

Může jeden poukaz využít více lidí?

Poukaz je přenosný. Záleží pouze na obdarovaném, zda chce dárek čerpat jen pro sebe, nebo poukaz zapůjčí svým přátelům, případně jim zakoupí vstupenky.

Za kolik dárkové poukazy prodáváte?

Hodnota poukazu je na Vás, vystavíme Vám jej na libovolnou částku. Kupující jej může zaplatit v hotovosti nebo převodem na účet, firmy také prostřednictvím faktury. Číslo účtu: 107-5487590227/0100, variabilní symbol 399. Objednávky mailem zasílejte na ekonomicke@tka.cz

Jak dlouho budou platit?

Dárkový poukaz má platnost jeden rok od data vystavení.

Kde lze dárkové poukazy zakoupit?

Prodáváme je v budově Komerčních domů v kanceláři TKA na ulici 1. máje 1000 nebo v pokladně kina Panorama na Bezručově ulici. Zakoupit je mohou nejen jednotlivci, ale také firmy pro své zaměstnance.

aktuálně z programu

Pátek 31. ledna 2020 - 20:00 - Vrátnice

KOWALL COMPANY, THE ROYAL STATE (I)

Moravská kapela KOWALL COMPANY koketuje na pomezí popu,rocku, indie a folku a staví na českých textech. Má za sebou přes 100 koncertů a festivalů po celé Moravě.

V roce 2014 vydala debutové album JINOTAJ, na které navazuje v roce 2016 druhé album IDENTITY. V roce 2018/2019 vychází singly OPIUM a SNAD, jež kapele otevírají novou cestu v rádiových éterech a v roce 2019 vyhrává kapela titul "Objev roku rádia Haná".

Sestava:

    Petra Václavíková - kytara, vokály
    Filip Kovařík - kytara, zpěv
    Radim Bittner - bicí
    Radim Studený - kytara
    Martin Žák - baskytara

THE ROYAL STATE je umělecký pseudonym římského písničkáře Federica Pegana, jenž zpívá anglicky a na koncertech ho doprovází kapela. Skladby jsou plné melodie a zachovávají písničkovou formu, čímž se kvalifikuje dobře na tento večírek.

Vstupné: do 30. 1. 100 Kč, v den akce 120 Kč. Předprodej od 7. ledna od 8:30 v sídle T klubu, v TIC nebo online.

video

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

1 2 3 1 2 3