tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

Rožnovská seniorská karta

Město Rožnov pod Radhoštěm vydává seniorům nad 65 let věku Rožnovskou seniorskou kartu.

Pro držitele Rožnovské seniorské karty nabízíme  slevu na vstupném na Valašské folkrockování 2018 ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Prodej vstupenek v místě konání 11. 8. 2018 od 16 hodin. Z původních 390 Kč na 340 Kč.

Slevu nabízíme také v období od září 2018 do května 2019 na vstupném v rámci Kruhu přátel hudby v Rožnově pod Radhoštěm. Prodej vstupenek v předprodeji v T klubu, Turistickém informačním centru nebo na místě. Z původních 140 Kč na 110 Kč.

Více o Rožnovské seniorské kartě (žádost/výhody) naleznete na stránkách města www.roznov.cz/roznovska-seniorska-karta...

aktuálně z programu

Pátek 19. a sobota 20. října 2018 - Masarykovo náměstí

VŠESVATSKÝ JARMARK

Tradiční Všesvatský jarmark pořádá v pátek 19. 10. a v sobotu 20. 10. na Masarykově náměstí město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou.

detaily

V pátek v 10.00 hodin jarmark oficiálně zahájí starosta města Rožnova pod Radhoštěm spolu s dalšími členy vedení města a také zástupcem rožnovské farnosti.

Po oba dny množství prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží, které neodmyslitelně k městskému jarmarku patří.

Po oba dny bude součástí jarmarku také dílnička pro děti, ve které si malí návštěvníci budou moci zdarma vyrobit a odnést drobnou památku na letošní podzimní jarmark.

Ve dvoudenním doprovodném programu se na pódiu v centru náměstí představí cimbálové muziky, děti z místních základních škol a hudební skupiny z Rožnova a jeho okolí.

Více v sekci Jarmark.

Pátek 19. 10.

10.00 hodin

  • oficiální zahájení starostou města, zástupci vedení města a zástupcem rožnovské farnosti
  • děti ze ZŠ Pod Skalkou
  • cimbálová muzika Valašsko

16.30 hodin

  • hudební skupina Z horní dolní a dál na jih

18.00 hodin

  • hudební skupina Out of sorts

Sobota 20. 10.

10.00 hodin

  • oficiální zahájení
  • cimbálová muzika Pazúr

12.30 hodin

  • Swing dixieland vojenské hudby Olomouc

 a tvořivá dílna pro děti 

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů