tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

Kde pořádáme akce

Vzhledem k tomu, že v Rožnově není kulturní dům, pořádáme akce v různých budovách na území města. K akcím komorního, klubového charakteru je využíván sál T klubu s přilehlým barem. V Janíkově stodole, koncertním sále ZUŠ a kině Panorama pak divadelní představení, pořady pro školy a menší koncerty vážné hudby. V amfiteátru Na stráni pořádáme festival Valašské folkrockování. Výstavy fotografií, kreseb, uměleckých plakátů atp. pořádáme v Rožnově v Galerii Na Radnici v budově úřadu na náměstí a v Galerii Na Letné v budově úřadu vedle městské polikliniky.

aktuálně z programu

Pátek 31. ledna 2020 - 20:00 - Vrátnice

KOWALL COMPANY, THE ROYAL STATE (I)

Moravská kapela KOWALL COMPANY koketuje na pomezí popu,rocku, indie a folku a staví na českých textech. Má za sebou přes 100 koncertů a festivalů po celé Moravě.

V roce 2014 vydala debutové album JINOTAJ, na které navazuje v roce 2016 druhé album IDENTITY. V roce 2018/2019 vychází singly OPIUM a SNAD, jež kapele otevírají novou cestu v rádiových éterech a v roce 2019 vyhrává kapela titul "Objev roku rádia Haná".

Sestava:

    Petra Václavíková - kytara, vokály
    Filip Kovařík - kytara, zpěv
    Radim Bittner - bicí
    Radim Studený - kytara
    Martin Žák - baskytara

THE ROYAL STATE je umělecký pseudonym římského písničkáře Federica Pegana, jenž zpívá anglicky a na koncertech ho doprovází kapela. Skladby jsou plné melodie a zachovávají písničkovou formu, čímž se kvalifikuje dobře na tento večírek.

Vstupné: do 30. 1. 100 Kč, v den akce 120 Kč. Předprodej od 7. ledna od 8:30 v sídle T klubu, v TIC nebo online.

video

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů

1 2 3 1 2 3