tka
kino Panorama
Vrátnice
zavři ≡ menu

Jarmark

VŠESVATSKÝ JARMARK 2018

Místo konání: Rožnov pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí
Termín konání: pátek 19. a sobota 20. října 2018
Pořadatel: Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou


Přihlášení je stále možnék dispozici jsou poslední prodejní místa (aktualizováno v úterý 16. 10.) v uličce u drogerie (viz fotogalerie). Na těchto místech není možné zřídit přípojku el. energie  a hloubka stánku může být maximálně 2 metry. Na těchto místech není možné zapůjčit stánek pořadatele. Pravidla pro prodejce vylučují užití elektrocentrály. Tyto místa nejsou vhodná pro stánky s občerstvením. Pokud už nebudou volná místa, budou nově přihlášení zájemci registrováni jako náhradníci. Pokud budete vybráni, budeme vás telefonicky kontaktovat.


usnesení 1908/113 Rady města ze dne 29. 6. 2018

Rada města vyhlašuje ve dnech 19. a 20. října 2018 na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm konání Všesvatského jarmarku (dále jen „jarmark“). V souvislosti s organizací, zabezpečením a konáním jarmarku rada města schvaluje pravidla pro prodejce, přihlášku pro prodejce, podmínky a pravidla pro organizátora, smlouvu o užívání prodejního místa a ceník jarmarku dle důvodové zprávy a jejich příloh. Rada města ukládá ředitelce příspěvkové organizace T klub - kulturní agentura zabezpečit konání tohoto jarmarku.

Kontaktní telefonní číslo:733 599 338

Kontaktní e-mail: provoz@tka.cz

Fotogalerie z Josefského jarmarku 2018.

Více v programu.

Webkamera - náměstí T. G. M., Rožnov p. R.

aktuálně z programu

Pátek 19. a sobota 20. října 2018 - Masarykovo náměstí

VŠESVATSKÝ JARMARK

Tradiční Všesvatský jarmark pořádá v pátek 19. 10. a v sobotu 20. 10. na Masarykově náměstí město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T klubem – kulturní agenturou.

detaily

V pátek v 10.00 hodin jarmark oficiálně zahájí starosta města Rožnova pod Radhoštěm spolu s dalšími členy vedení města a také zástupcem rožnovské farnosti.

Po oba dny množství prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží, které neodmyslitelně k městskému jarmarku patří.

Po oba dny bude součástí jarmarku také dílnička pro děti, ve které si malí návštěvníci budou moci zdarma vyrobit a odnést drobnou památku na letošní podzimní jarmark.

Ve dvoudenním doprovodném programu se na pódiu v centru náměstí představí cimbálové muziky, děti z místních základních škol a hudební skupiny z Rožnova a jeho okolí.

Více v sekci Jarmark.

Pátek 19. 10.

10.00 hodin

  • oficiální zahájení starostou města, zástupci vedení města a zástupcem rožnovské farnosti
  • děti ze ZŠ Pod Skalkou
  • cimbálová muzika Valašsko

16.30 hodin

  • hudební skupina Z horní dolní a dál na jih

18.00 hodin

  • hudební skupina Out of sorts

Sobota 20. 10.

10.00 hodin

  • oficiální zahájení
  • cimbálová muzika Pazúr

12.30 hodin

  • Swing dixieland vojenské hudby Olomouc

 a tvořivá dílna pro děti 

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. TKA nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
➤ obecná informace o zpracování osobních údajů